Плани на літо 7


Літо не з горами і навіть вже незабаром. Я вже написав заяву на відпустку, яка в мене триватиме практично до кінця серпня і таким чином матиму багато часу на те, аби спробувати щось змінити у своєму житті. Залишилося скласти відповідні плани, або хоч намітити напрямок, у якому варто рухатися.

Отже, у першу чергу треба дописати таки набридлу дисертацію. Для цього і взяв відпустку, а ще купив принтер і намагаюся отримати дозвіл ходити в універ на вихідних – вдома напевно будуть заважати.

По-друге, запланував собі трохи здорового способу життя і спробую щоранку здійснювати невеличку пробіжку. Це має бути не дуже складно, бо вже зараз стабільно встаю о пів на шосту ранку і зовсім не відчуваю від цього дискомфорту.

Наступним пунктом ідуть курси англійської мови, на які так само запланував записатися влітку. Щоправда, із цим трохи важче, бо курси не безкоштовні (а хороші курси ще й недешеві), та й у мене специфічний рівень володіння мовою: слова ніби знаю, а от з граматикою важко. Тому не впевнений, що зможу підібрати собі групу відповідну.

Ще планую зробити кілька сайтів для отримання хоч би невеликого прибутку, бо влітку грошей треба багато, а взяти їх нема звідки. Але сайти – то вже тема окремої розмови, бо треба добре подумати над тим, як давати собі раду із тими ресурсами, які в мене вже є.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Плани на літо

  • dmytrivna

    Дисертацію треба не тільки написати. а й захистити – що потребує не тільки значних психологічних затрат. але і значних фінансових… Але віідпустка – ще у будь-якому випадку приємніше, ніж робочі будні! Я вже другий день у відпустці – красота! Збираюсь у мандрівку Європою…

    • Akceptor

      Спочатку – написати. Буду послідовно вирішувати проблеми і не думатиму про захист, поки нема що захищати. Так спокійніше мені