Пісня про Путіна 11


Поки наші на Майдані співають “Вітя, чао”, братні росіяни всіляко підтримують як свого Президента, так і Прем’єр-міністра. Відверто кажучи, ВВП (людина, а не теплохід 😉 ) взагалі є кумиром для багатьох росіян та не тільки росіян. Наприклад громадянин Таджикістану Толибджон Курбанханов придумав отаку пісню про екс-президента РФ Володимира Путіна:

Цікаво, коли щось подібне складуть і про Януковича? ВФЯ, звісно, звучить не так милозвучно, як ВВП, але ж талановитій людині це на перешкоді не стане 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 thoughts on “Пісня про Путіна

 • tivasyk

  баян, і, до речі, я так і не зрозумів, чи це не тонкий-претонкий стьоб. хоча… національне походження виконавця наводить на песимістичні думки — цілком в азійських традиціях подібні оди… і все-таки я сподіваюся на те, що стьоб.

  • Akceptor Від автора

   Навіть як і баян 🙂
   І здається, що, навіть якщо цей ролик – стьоб, то все одно людей, які обожнюють ВВП, вистачає

  • tivasyk

   історія підказує, що «хутін пуй» придумали не у грудні 2013 в івано-франківську, а виник він спонтанно в грудні 2011 в росії у зв’язку зі скандалом довкола статті «яблучний пуй» (http://www.kommersant.ru/doc/1832739) та опублікованої в ній фотографії бюлетеня з написом «путін, пішов нах…й» (http://goo.gl/AUZa45).

   як для піаркампанії — примітивно, примітивно…

   • Akceptor Від автора

    Про хутін пуй я в курсі, навіть колись у рунеті був якийсь конкурс для СЕОшників – просування сайту за цими ключами 🙂

    • Akceptor Від автора

     Попит породжує пропозицію. Якщо люди готові проміняти майбутнє своїх дітей на подачки – це їх право, хіба ні?

     • molinski

      У цьому випадку ні, бо виболи – це колективна відповідальність, яку бере на себе кожен. Якщо хтось продає своє майбутнє, за ним і тягнеться майбутнє опонента. Щоб не було “такого права”, писав у себе що робити. Зазвичай “продаються” невеликі інтелектуали, а вони – то певне 50 % фальсифікацій

    • Akceptor Від автора

     Ти не можеш ввести критерій, про який ти писав. Бо тоді питання у тому, хто вирішуватиме. Хто проводитиме тести. Я тобі скажу, що це просто призведе до того, що тест на IQ здадуть потрібні люди.

     • molinski

      Ну це не на права здавати 🙂 Навіть якщо пройдуть потрібні люди, їх після цього потрібно ще підкупляти. А це запутує схему. Якщо ми не можемо напряму боротися, потрібно бороти проблему її ж методами.

  • Akceptor Від автора

   Нікого не підкуповуватимуть. Просто пройдуть тес уже куплені люди. От кандидат від опозиції – та у нього ж IQ 99, а от у нашого – рівно 101. І все.