Підключився до “ОГО! Мобільний” 11


Постійні проблеми з інтернетом від “Інтертелекому” мене остаточно дістали, тож вирішив змінити провайдера. Через ряд обставин можу користуватися лише безпровідним модемом, тому вирішив стати абонентом іншого “телекому” і придбати пакет “ОГО! Мобільний”.

Звичайно, безлімітних пропозицій наразі у них немає, але я порахував, що за місяць використовую порядку 5 гігабайт трафіку, тому це не велика проблема. Наразі мій тарифний план передбачає абонплату в 120 гривень на місяць і 10 Гб трафіку в мобільній мережі “Укртелекому”.

За сам модем (Huawei E153) довелося заплатити аж 399 гривень. В принципі, аналогічний пристрій можна купити дешевше (наприклад пошукати розлочений модем “Київстар”, або взагалі замовити за кордоном), але я вирішив не шукати на воді сметани і робити все офіційно. Заодно і подивився який сервіс у лідера вітчизняних телекомунікацій.

Користуюся інтернетом вже третій день, швидкість у середньому більша за мегабіт на секунду. Жити можна, одним словом.

Як буде час напишу якийсь невеликий огляд самого модема і програмного забезпечення, що йде з ним у комплекті (програма дуже пристойна, дозволяє здійснювати дзвінки, відправляти і приймати СМС і багато всякого різного).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 thoughts on “Підключився до “ОГО! Мобільний”

 • gorih

  В мене вже давно цей оператор, тариф ого 256, там 5 гігабайт трафіку а потім швидкість обмежують і це за 65 гривень у місяць, зараз такий пакет вже не підключають, а модем я у тому китайському інет-магазині щось за 35 доларів

  • Akceptor

   Якщо все буде нормально і я вирішу користуватися цим інтернетом надалі, то, мабуть, куплю якийсь 3G-роутер із вайфайкою.

    • gorih

     Тут погуглив і знайшов що можна підключити wi-fi, просто треба адаптер який тягне на кілька кілометрів, бачу такі недорого продають

     • Akceptor

      Я мав на увазі роутер, який приймає сигнал через 3G і роздає через wi-fi.
      Різного роду адаптери wi-fi, які тягнуть на кілометри, потребують прямої видимості і випромінюють як мікрохвилівка. Не кращий варіант для дому.

     • Akceptor Від автора

      6 магават??? Це нереально 🙂
      Апаратура, з якою ми літаємо, має потужність порядку сотень міліват. З одним ватом можна вже на 50 кілометрів відлетіти (якраз 2,4 ГГц частота, як у вай-файки).
      6 мегават це якась променева гармата, вона танки жарити буде О_о

       • Akceptor Від автора

        6000 міліват, а не магават *facepalm*
        Це 6 Ват всього 🙂 5 кілометрів при прямій видимості радіус дії і 500 метрів при наявності перешкод.
        Просто собі WiFi адаптер для компа, якщо треба, наприклад, мережу із сусідом у будинку навпроти безпровідну зробити. Нічого надзвичайного.
        Тільки тут є 2 нюанси ще.
        1. “Китайські вати” можуть бути насправді меншими за нормальні 🙂 Тобто написали, що 5км. потягне, а фактично аби 2 – це у порядку речей з китайськими товарами деякими.
        2. Радіочастотнагляд може вимагати ліцензування потужної апаратури (а 6 Ват це багато досить), або взагалі на митниці посилку затримають і не віддадуть. Це ще треба вияснити

  • Akceptor Від автора

   Напрямлені – так. Там потужності менше треба за рахунок вузького (відносно) пучка випромінювання, зате за межами “траєкторії” сигналу практично нема. Ненапрямлені антени у всі боки випромінюють і тому їм треба значно більш потужний сигнал видавати, аби ту саму відстань покрити.
   Як варіант – дві такі антени (на приймачі і передавачі).