Підбірка ресурсів фаната LEGO


У часи інтернету практично кожен напрям людських інтересів має своє коммюніті і цілу купу веб-ресурсів, які допоможуть дати собі раду із новим захопленням, та спрощують життя “фанатам зі стажем”. Серед любителів конструктора LEGO у всіх його проявах також чимало web-розробників, тому і ресурсів тематичних вистачає. Я собі зробив добірку найбільш цікавих та корисних і хочу поділитися із читачами “Думок”.

Першим у списку буде офіційний ресурс, але не сам Lego.com, як дехто міг подумати, а проект LEGO CUUSOO. Суть цього ресурсу коротко можна описати фразою “ви придумали – ми реалізували”: ентузіасти LEGO можуть опублікувати свої творіння і голосувати за роботи інших фанів. При досягненні певної кількості голосів якоюсь із саморобок, вона потрапляє на розгляд дизайнерів LEGO і має цілком реальні шанси стати офіційним набором. Ну і просто подивитися є на що.

Наступний сайт стане у нагоді тим, хто хоче купити LEGO, або ж продати LEGO. На неофіційному ринку BrickLink.com продаються як цілі набори (нові і раритетні), так і окремі деталі LEGO. Колекціонери можуть купити оригінальні коробки від наборів, каталоги продукції LEGO, інструкції зі збору моделей, а також кастомні (саморобні та модифіковані) деталі і мініфігурки. Оскільки це ринок, то продавці тут збираються з усього світу і завжди можна знайти магазинчик поблизу.

Для того, аби тримати в порядку свою колекцію LEGO, варто скористатися одним із ресурсів-каталогізаторів. Найбільш відомий і популярний сайт такого призначення – BrickSet. Тут зібрана докладна інформація про всі існуючі набори Lego, вказано кількість деталей у них, орієнтовні ціни, рік випуску, тощо. Також тут можна скачати інструкції LEGO, але найбільше можливостей отримують зареєстровані користувачі – вони мають можливість відмітити у каталозі усі набори, якими володіють і таким чином зберігати свою колекцію та ділитися нею з однодумцями. Звичайно. зареєстровані користувачі можуть оцінювати набори і писати відгуки на них.

До слова, для людей, що не володіють англійською, є непоганий російськомовний каталог наборів Lego – Bricker.ru, але особисто мені він не дуже до смаку.

Ще один корисний ресурс для фанатів Lego називається BrickShelf і є безкоштовним хостингом для тематичних зображень. Сюди можна заливати фото своїх саморобок (для зручності підтримується сортування зображень у папки) і переглядати роботи інших учасників спільноти.

І, наостанок, BrickJournal – онлайновий щоквартальний журнал спільноти дорослих фанів Lego. Журнал можна навіть купити у друкованому вигляді! Поки все, а якось згодом додам ще підбірку корисних ресурсів і форумів, присвячених Lego-тематиці.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *