Перші враження від Kindle Fire HD 7 11


Знаєте, колись я був ґіком. Потім, мабуть просто переріс і переборов тягу до різних ґаджетів та “копання у голові” у них. Зараз у мене навіть iPod Touch без джейлбрейка, а до пристроїв із ОС Android взагалі не наближався. Ну типовий приклад наркомана “у зав’язці”… 🙂

Але сталося так, що десь з місяць тому я продав свій Kindle 3, а ще отримав кулька гривень з AdSense і тому вирішив купити собі якогось недорогого планшета. Спочатку думав про Nexus 7 (просто купа переваг у нього на таку ціну), але зрештою зупинився на Kindle Fire HD 7, бо на аукро добра людина знайшлася, яка за 32 Гб версію хотіла всього 2200 гривень, та ще й чохол і мережеву зарядку у подарунок. Тому купив.

Скажу чесно, досвіду якогось користування ОС Андроїд у мене небагато. Колись давно купив SciPhone N21 у китайців, але там була версія 1.6, а ще довелося покористуватися вдосталь рутованим першим Kindle Fire, але сам ніяких експериментів над ними не ставив.

Так от про враження. Про комплектацію Kindle Fire HD 7, його дизайн чи характеристики розповідати не буду – оглядів в інтернеті море. Розкажу лише про перші враження від цієї забавки.

Для початку я не планував ставити якісь сторонні програми і просто думав користуватися цим недопланшетом як таким-собі медіа плеєром. Але сувора реальність відразу перевернула всі плани.

По-перше, ідіотська амазонівська “карусель” на робочому столі. Мало того, що вона увесь час наповнюється різним барахлом, та ще й випадково видалити програму з пристрою стає надто просто. Це бісить. А ще, оскільки кіндл я купив трохи юзаний, там стояло кілька програм, очевидно, не з амазонівського маркету. І іконки тих програм виглядають як просто жахливо. Вони ж маленькі, а кіндл намагається їх масштабувати і розтягнути до габаритів “каруселі”. Тому й захотілося поставити якийсь нормальний лаунчер, щоб не терпіти цю лажу (до слова, на першому Kindle Fire рідна оболонка значно краща, імхо).

Другий сюрприз мене чекав коли я захотів скачати з амазон маркету безплатну гру Mutant Roadkill, яку грав на айподі колись. Маркет щось почав плюватися на country restrictions. 15 хвилин гугління показали, що для скачування безплатних програм з офіційного маркету Amazon треба шаманити з якимись фіктивними платіжними картками, міняти у налаштуваннях свою країну на США, тощо. Логічна реакція на таке: “ви там що, &№#% ?”.

Коротше, американці явно перемудрили зі своїм девайсом і таким чином відбили як мінімум одного потенційного клієнта – мене. Бо я собі уявляв це все десь так: колись я уже купував Kindle і Амазон має номер моєї картки. Вони мали б просто запропонувати використовувати її для покупок з рідера. Якщо картка вже не дійсна, то робиться все так, як робить Apple – при покупці просто вилазить форма для вводу номера карти і всіх інших реквізитів. 5 секунд – і покупка у тебе в “хмарі”, а далі все залежить від швидкості Wi-Fi.

Якщо коротко, то відразу після покупки Kindle Fire HD 7 треба качати ADB і ставити  суперюзера. З цим теж не все гладко буває, але там хоч ясно нащо заморочки.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 thoughts on “Перші враження від Kindle Fire HD 7

 • molinski

  Це логічно. не рентабельність потрібно чимось перекрити. А роблять це – продажами свого електронного продукту + система забезпечення купівлі саме його. Кіндли потрібно одразу перепрошивати

  • Akceptor Від автора

   Не реально “купити” безкоштовний продукт. Це нонсенс, бо від такого Амазон нічого не отримує. Ціни на іграшки для андроїд ОС дуже низькі, я б запросто купував за 1 долар такі хіти як Asphalt, але Амазон сам собі палиці в колеса вставляє.

 • Владислав

  Ти мав бути готовим до такого, бо всюди в коментарях до цього пристрою безліч людей жаліються на модифіковану ОС. В такому варіанті тобі було б краще купити нексус 7, бо там взагалі “голий” андроїд без чужих вмішань, + неабиякий плюс нексусу є офіційна підтримка гугла, яка полягає в випусканні нових прошивок ще тоді, коли власники якихось там галаксі с3 будуть тільки мріяти про нову прошивку. Такшо я би краще пожертував 16 гігабайтами і купив нексус.
  Ну але якщо побавитись з кіндлом, то і з нього можна зробити “конфетку”.
  До речі, якщо не знаєш де качати ігри\проги – 4pda.ru – на цьому сайті найбільша колекція ігор і прог, причому є багато крякнутих.

  • Akceptor Від автора

   Нексус я думав купити. Але подумав ще трохи і виявилося, що взагалі не знаю для чого мені може бути потрібен планшет. Працювати на ньому навряд чи вийде, для іграшок та інтернету я купив би епл 🙂
   Тому брав фактично забавку, а отже додаткових 16 Гб пам’яті здалися мені більшим пріоритетом (при до того ж меншій ціні і наявності аксесуарів), ніж 4 ядра.
   Модифіковану ОС майже довів до нормального стану вже. Зарутив, поставив нормальний інтерфейс, пару віджетів. Кілька іграшок скачав з амазон маркету, зараз займаюся установкою Google Play.
   Звідки скачати ігри на Kindle Fire я знаю, та й торенти не відмінили 🙂 Але насправді зараз я вже не вважаю чимось ненормальним заплатити долар-два за якісну іграшку. Якраз тому мене і нервують проблеми з офіційним маркетом. У них же ще й хмарне сховище є по типу iCloud – куплені програми зберігаються там, що дуже зручно.

  • Akceptor Від автора

   З коробки обмежений. Трохи покрутити і нічого так стає.
   До старого кіндла вже є всякі моди, що можна тупо прошити і забути. До нового Fire HD поки нема