Перетворимо слова на зображення


Людина більшість інформації сприймає візуально: за допомогою очей. Фактично на слух припадає всього 10-20 відсотків (за різними джерелами), у той час як за допомогою зору до мозку надходить 80-90% усіх даних. Тому трохи дивно, що людська мова базується саме на звукових коливаннях.

З іншого боку, всі знають, що у особистій розмові крім слів можна багато інформації почерпнути “поміж рядків” – на основі аналізу міміки, жестів, тощо. А близькі люди часто можуть розуміти одне одного без слів. Тобто спілкуємося ми також і візуально.

Розробники сайту The Image Language вирішили зробити хитру штуку і перетворити слова, набрані на клавіатурі, у зображення. Для цього діла використовується пошук за зображеннями Google, із видачі якого береться перше зображення для пошуку по кожному слові із введеної користувачем фрази. Ясна річ, що переважно толкового нічого не виходить, але задумка загалом цікава, та й сайт поки перебуває у режимі бета-версії.

Для прикладу візуальне представлення уривку із “Катерини” Т.Г. Шевченка: “Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, бо москалі — чужі люде, роблять лихо з вами”…

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, бо москалі — чужі люде, роблять лихо з вами

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, бо москалі — чужі люде, роблять лихо з вами

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *