Переїхав на “Хостенко”. Все ОК :) 11


Як я вже писав трохи раніше, вирішив для проби придбати хостинг, оптимізований для WordPress –  “Хостенко”, бо ХостПро щось мене зовсім не тішив у тому плані, що злягав рідко, але влучно – саме тоді, коли конче треба було аби блог працював.

Техпідтримка “Хостенко” перенесла блог до себе, та увечері я помітив дивні глюки: чогось автоматично публікуються ревізії постів. Постійно з’являється помилка 403 (нема доступу) і при перегляді одного запису знизу починає підгружати всі інші. Таке враження, що взагалі всю базу блогу вперемішку.

Скайп техпідтримки мовчить, пишу їм на електронну пошту, та на відповідь раніше як завтра не сподіваюся. Ясно, що вночі нормальні люди сплять, а не займаються техпідтримкою, тут претензій нема. Ще з одним блогом, який теж переніс до них від ХостПро робиться аналогічна річ. Поки міняю NS назад на неймсервери ХостПро.

Зранку техпідтримка оперативно все полагодила. Дякую. Мораль історії: якщо задумали переїзд на інший хостинг, то робіть це вранці, а не під вечір.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 thoughts on “Переїхав на “Хостенко”. Все ОК :)

  • Akceptor Від автора

   Я теж так подумав спочатку. Техпідтримка не спить, сплять працівники, що відповідають за роботу з клієнтами. Думаю, просто вночі не варто шаманити із сайтами та й усе.
   Зате зранку спрацювали дуже оперативно, так що все гаразд.

   • Yaroslav.CH

    Тобто? А чим відрізняється техпідтримка від спеціалістів, що відповідають за роботу із клієнтами? 🙂
    Наскільки я розумію, питання, що Ви описували у пості знаходиться у компетенції саме техпідтримки.

    • Akceptor Від автора

     Наскільки я розумію, одна людина сидить на телефоні, а інша робить технічну роботу. Це образно.
     Я згоден з тим, що мала б цілодобова бути підтримка з боку обох цих людей, але у договорі вказано, що робочий час у техпідтримки таки не цілодобовий. Правда точний графік її роботи я не знайшов на сайті – мені його на пошту відправив працівник техпідтримки зранку.

     • Yaroslav.CH

      На мій погляд, не має сенсу співпрацювати із хостингом, який не має підтримки 24/7. З точки зору “коли починати роботи над сайтом” – ок, можна було б і не ввечері (хоча я не розумію, чому має підлагоджувати свій графік під час роботи техпідтримки), а якщо просто щось станеться із сайтом? Вирішувати її виключно зранку, у порядку живой черги?

      • Akceptor Від автора

       Я вже цілу купу хостингів змінив і всюди якісь граблі. Все більше схиляюся до покупки власного сервера (просто зараз такі потужності не потрібні, та й грошей нема) і взагалі хочу навчитися самостійно все робити без допомоги фахівців із техпідтримки.

       • Yaroslav.CH

        Я свого часу переїхав із hc.ua на ukraine.com.ua – допоки нарікань не було: все працює стабільно, техпідтримка відповідає як на листи, так и на чат оперативно, ціни помірні… а більшого й не треба 🙂

        А власний сервер, на мій погляд, потрібен лише тоді, коли або проект високонавантажений, або цей проект потребує якихось спеціфічних налаштувань, або цих проектів така купа, що доцільно тримати їх разом на одній машині.

  • Akceptor

   Я, між іншим, відразу так само подумав. Тим більше, що вони ж самі переносили і могли попередити про проблеми як мінімум. Але потім прикинув, що в даному випадку я і сам поспішив міняти NS, хоча сапорт радив спочатку просто в hosts прописати їх айпішник.