PayPal – купуємо за кордоном


PayPal - купуємо за кордоном

PayPal - купуємо за кордоном

Як дехто вже напевно помітив, є речі, які у нашій країні коштують значно дорожче, аніж за кордоном, а дещо і взагалі знайти у нас практично не реально. Наприклад на один із моїх сайтів щодня близько сотні людей заходить у пошуках інформації про те, де краще купити китайський телефон, якийсь оригінальний подарунок чи просто ґаджет, не переплачуючи при цьому за сумнівні послуги посередників.

Очевидно: для таких людей найбільш правильним рішенням є покупка потрібного товару через інтернет безпосередньо, досить часто навіть прямо на заводі, якщо мова йде про китайські речі. Та одразу ж виникає одна проблема (я тут не говоритиму про незнання англійської мови, яка є базовою мовою у світовому інтернеті) – більшість продавців приймають оплату за допомогою банківських карт або ж PaypalНа щастя, ця платіжна система зараз доступна і у нашій країні (з певними обмеженнями), то ж вихід є. Але далі в двох словах спробую описати нюанси реєстрації на сайті PayPal та використання цієї платіжної системи, що є найбільшою у цілому світі.

По-перше, варто зазначити що інформація на сайті доступна також російською мовою, для когось рідною, та для більшості українців точно зрозумілішою за англійську. Оскільки ми плануємо використовувати PayPal лише для оплати покупок. то вибираємо “Личный” (Personal) рахунок. Переконуємося, що доступ до сайту проходить по безпечному протоколу SSL, про що можна довідатися уважно прочитавши адресу у браузері – вона повинна починатися з https://www.paypal.com (зверніть увагу, бо далі слід буде вводити персональні дані).

По-друге, уважно вводимо своє ім’я та координати латинськими літерами. Вводимо правильно і двічі перевіривши – бо саме на цю адресу відправляють покупку і саме на це ім’я повинна бути зареєстрована платіжна карта, яку плануємо використовувати для оплати.

В самому низу форми слід поставити “пташку” навпроти фрази про бажання прив’язати платіжну карту до аккаунту Paypal. Це можна зробити вручну і пізніше, але для чого ж ми все це затіяли? Далі вводимо номер карти, термін її дії та CVV-код, надрукований на звороті. Майте на увазі: цих даних достатньо, щоби будь-хто зміг оплатити покупку вашою карткою, тому варто тримати їх у таємниці від сторонніх осіб.

Детальніше про те, яка картка підходить для оплати через PayPal можна дізнатися у своєму банку, але одразу скажу, що з імовірністю 99% типова зарплатна VISA Electron не годиться; особисто я використовую віртуальну інтернет-карту від Приватбанку (про деталі її отримання якось згодом).

Після реєстрації нас чекає ще одна невеличка процедура: верифікація карти. Суть її проста: PayPal повинен перевірити, що вказана карта належить саме Вам і що з неї можна здійснювати платежі. Для цього з карти буде списано невелику суму грошей (раджу наперед впевнитися у тому, що на карті є хоч би $10, оплата через інтернет з неї доступна – у випадку Приватбанку це включається у Приват24), а код транзакції слід буде отримати в банку і вказати у аккаунті. Не переживайте, Ваші гроші PayPal не забирає, їх повернуть після верифікації; але й не забувайте про те, що банки люблять брати комісійні за всякі транзакції типу переводу коштів, конвертації валют, тому варто поповнити рахунок на суму, що трохи перевищує потрібну для здійснення верифікації. Те ж правило має місце і при здійсненні покупок.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *