Parrot AR.Drone у дії 1


Parrot AR.Drone у дії

Parrot AR.Drone у дії

Нарешті сьогодні вперше запустив у повітря свою нову іграшку: Parrot AR.Drone (Що таке Ar.Drone?), яку купив уже досить давно, та все ніяк не міг прикрутити керування з ПК. Справа в тому, що початково AR.Drone задумувався як цікавий додаток до iPhone: на платформі iOS є ряд ігрових програм за участю цього ґаджета, виконаних у стилі “доповненої реальності” (ви бачите реальну картинку з камери, доповнену віртуальними моделями) – такі-собі надреалістичні іграшки. Зараз виробники уже випустили SDK для платформ Windows та Linux (може і під “Маки” щось є), існують програми для керування дроном із пристроїв, що працюють під керуванням ОС Андроїд і навіть нокіївської Maemo, але всеодно мксимально свій функціонал AR.Drone розкриває лише у тандемі з “яблучними” пристроями: iPhone, iPod Touch, iPad.
Для ПК я знайшов лише одну програму, яка зуміла здружити мій комп’ютер із дроном, це якась збірка тестової софтини AR.Drone win32 demo, та для серйозних польотів вона не годиться. За час кімнатних тестів кілька разів спостерігалися глюки: то просто взяли кнопки і перестали працювати, причому вгору-вниз літало, поверталося довкола осі, а вперед-назад і вбоки не хотіло; то припинилася передача відео з фронтальної камери (як переключитися на нижню я так і не зрозумів). Зате зацінив Hovering – режим, у якому дрон утримує позицію, керуючись сигналами нижньої камери (як оптична миша) та ультразвукового вистотоміра. Ми його трохи потягали по хаті, поштовхали – тримає точку нормально.

Далі трохи тестового відео

(вибачайте за погану якість,  знімалося “на коліні”), а деталі про налаштування, прошивку та пілотаж AR.Drone читайте у блозі “Радіоточка“. Тим часом я придивляюся до недорогого iPod Touch 4G, огляд якого, ймовірно, з’явиться тут…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Parrot AR.Drone у дії