Наші герої: хто вони? 9


Роман Шухевич Віктор Федорович – людина слова. Ось тільки обіцянки позбавити звання героя України командира УПА Романа Шухевича виконує чужими руками, та головне ж результат. І чесний донецький суд, керуючись виключно буквою закону, радо задовольняє позов простого, але спраглого до справедливості, громадянина Анатолія Соловйова. Сам Соловйов нічого проти Романа Шухевича, звісно ж, не має. Просто не дає йому спати спокійно той факт, що героєм України стала людина, яка, виявляється, не була її громадянином, бо померла до проголошення незалежності. Нагадаю також що нещодавно такий самий чесний і справедливий донецький суд уже ухвалив схоже рішення у справі, яка стосувалася визнання недійсним указу тепер уже екс-президента Віктора Ющенка стосовно присвоєння звання героя України Степанові Бандері.

Для довідки: громадянами України не були також Тарас Шевченко, Іван Франко, Григорій Сковорода… Хм, виявляється, і на наших гривнях зображено теж не громадян України? Ага, а я вже якось пропонував змінити дизайн грошей. Тепер залишилося тільки нагородити орденами всіх оцих правопоборників. Та що там, вони ж громадяни України, то ж можуть бути її героями…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Наші герої: хто вони?

 • Akceptor Від автора

  Добре чи ні, але це – наша історія. Я не знаю звідки Ви, тому не буду сперечатися, скажу лише, що і червона армія – не завжди добре. Бабуся розказувала як у нас квартирували “визволителі” і, повірте, вони були далеко не еталоном людяності.

  А на рахунок минулого: який резон відбирати звання героя у давно вже мертвих людей, які для доброї половини України є символом боротьби за Незалежність? А спроби встановлення пам’ятників Сталіну – це хіба не “жити минулим”?

 • macgera

  А спроби встановлення пам’ятників Сталіну – це хіба не «жити минулим»?

  Ы это да! Янык реально тупит! А поповду того что эти герои, герои для большей части Украины.. не соглашусь!)

  ИМХО для меня нет Героев вУкарине! Или мы станем ими или будем тратить энергию на бредовые разборки Языка, Героизма мертвых и т.д.))) Нам, народу действовать нужно!

 • Akceptor Від автора

  Хіба я сказав “большей части”? Україна реально розділена на рівні культури та менталітету. Не кажу, що десь кращі люди, а десь гірші – просто різні. Тому я не розумію як можна вшановувати і називати визволителями тих, кото хочеться бачити героями одній частині України, а героїв іншої називати бандитами і зрадниками.
  Та хай навіть так. Якщо б офіційною позицією влади було: “Бандера – прихвостень фашистів”, то хай би так і було. Але ж ні, просто шукають привід, причому ідіотський: героями України можуть бути тільки громадяни України і вирішують діло через свої чесно-непідкупні суди. Хіба так має діяти влада?

  А що діяти треба, то це правда. Правда діє зараз якраз Віктор Федорович: роздає Україну наліво і направо. І, наче й незадоволених багато, але реакції ніякої. Тим ми і відрізняємось від тієї ж Канади – там люди знають про свої права, а у нас досі панує принцип “Ти начальник, я – дурак”

 • macgera

  Ну я вот создаю некоммерческую организацию.. в планах создать 2 проекта. На днях поубликую заданый курс… А то что украину раздает Янук.. ХЗ будем судить его когда время придет. Юля, сука, далеко не святая, а на Западе ее боготворят 🙁

 • Akceptor Від автора

  Коли прийде час судити, вже буде пізно, бо лишимося ні з чим. Справді демократичен суспільство на те й демократичне, що не мало б дозволити подібних речей.
  А стосовно Юлі, то її обожнюють такі самі недалекі люди, які обожнюють Януковича на сході. Бо для таких людей є лише чорне і біле. Хто не з нами – той проти нас. Шкода лише, що саме ці люди і є тією масою, якою так легко крутити.
  Тому і влада в нас поділена між двома кланами, які просто по-черзі стають то владою, то опозицією. І що гірше зробить зараз Янукович, то більше матиме аргументів Тимошенко на наступних виборах, щоб змінити його на посту президента.
  А віз і нині там

 • ReBUS

  У каждого свои герои в своё время, может немного и не в тему, но каждый волен выбирать кого на веру принимтаь. Если кто-то верит в то, что делали его предки и следует этому, то это его долг и право.

 • Akceptor Від автора

  >Если кто-то верит в то, что делали его предки и следует этому, то это его долг и право.
  Ну от, а влада це право у людей відбирає, та ще й таким ганебним способом