Олологія – наука для британських вчених 1


Жарти про британських вчених, які займаються нікому не потрібними дослідженнями, відомі практично кожному. Тим не менш, дехто, виявляється, сприймає такі дослідження цілком серйозно і в мене є 100% інфа про те, що група вчених вже ініціює створення нової науки під назвою олологія.

Що ж таке олологія? Сферою інтересів цієї науки стануть якраз дослідження, від яких навряд чи буде колись практична користь. Як заявляє один із вчених-засновників олології, не все в цьому світі повинно мати якусь високу мету; є речі, якими варто займатися виключно для свого задоволення (дослівно “just for loolz”).

Такі заяви викликали протест серед вчених, що спеціалізуються на більш прагматичних дослідженнях. Один із них навіть заявив, що поява олології – злочин проти науки і просто плювок у обличчя справжніх вчених.

Дехто із цих “науковців”, схоже, має багато зайвого часу, який нормальна людина воліла би потратити з користю. Я не засуджуватиму їх, зрештою, кожен має право вирішувати як проводити вільний час. Проте є багато способів потратити свій час і гроші платників податків, аніж проведення ідіотських і нікому не потрібних експериментів!

У відповідь засновники олології заявили, що їхні дослідження, принаймні, ніколи не стануть поштовхом до створення нових способів убивства (тут іде мова про відому крилату фразу “Whatever scientists invent – they’ll get a weapon at the end”), а фінансування всесвітньої організації олологів буде здійснюватися за рахунок добровільних пожертв та членських внесків.

До кінця 2012 року планується відкрити відповідний науково-дослідний інститут та університет, який стане штаб-квартирою цієї наукової течії. Найбільш імовірно, розміщено його буде у США, в штаті Огайо і він носитиме назву Olology Institute of Ohio (OIO), хоча за таку честь наразі змагаються ще три країни.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Олологія – наука для британських вчених