Огляд Tintele C2: мультимедіа 2


У попередніх дописах я розповів про враження, які викликав у мене китайський телефон Tintele C2 з точки зору зручності та про характеристики Tintele C2 безпосередньо як телефону (для дзвінків та СМС). Зараз ми поговоримо трохи про мультимедійні можливості Tintele C2 (а вони, відверто кажучи, досить скромні).

Отож для початку зазначу, що телефон обладнано камерою, яка вміє знімати відео та робити фотографії. Попри напис на корпусі, який гучно заявляє про “12,1 Mega Pixels”, камера не просто посередня, а жахлива. Так, вона вміє робити фотознімки роздільною здатністю до 1280 x 960 точок, але ця роздільна здатність є наслідком програмної інтерполяції (простіше кажучи, телефон просто “розтягує” картинку.Саме тому запис фото у високій роздільній здатності займає секунд 5, в той час як VGA-фотки зберігаються за секунду-півтори. Ну і якість інтерпольованого зображення відповідна (тобто її нема).

Приклад фото з Tintele C2, 640х480 точок

Приклад фото з Tintele C2, 640х480 точок

Приклад фото з Tintele C2, 1280 × 960 точок

Той самий кадр, 1280 × 960 точок

Ясна річ, що про хоч якусь якість говорити не варто. Знімки виходять артистичними, але ж не кожен у душі художник. Фактично, шансів зробити достойну фотографію у власника Tintele C2 немає.

Переходимо до відео. Тут я просто без коментарів завантажив відео на YouTube – дивіться самі. Втім для надійності архів із тестовими зразками фото і відео можна також скачати за наступним посиланням.

Мультимедійні функції включають у себе також диктофон, який, як на мене, реалізовано на досить високому рівні. Диктофон записує звук у форматі *.WAV і вміє записувати телефонні розмови (диктофон можна запустити із меню активного виклику). Якість запису досить нормальна (для тесту я просто записав уривок із голосового меню “Київстар” – він теж у архіві із тестовими роликами). Чи видає диктофон сигнал про запис розмови я не знаю, тому просто попереджаю про кримінальну відповідальність за незаконне отримання інформації.

До комп’ютера Tintele C2 підключається у режимі накопичувача, у режимі модема та у режимі веб-камери. Також виробником встановлено дві іграшки і заявлено підтримку Java. На жаль, знайти нормальні ігри для Tintele C2 я не зміг, тому просто встановив кілька мідлетів, що завалялися на компі. Java-ігри на Tintele C2 дійсноможна грати, але завантажуються (запускаються) вони дуже довго і на щось потужне розраховувати не варто.

FM-приймач працює тільки при підключеній гарнітурі. Загалом такими функціями як радіо і плеєр Tintele нічим особливо не відрізняються від інших китайських телефонів. Передачі з радіо можна записувати на карту пам’яті.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Огляд Tintele C2: мультимедіа

  • Олег

    Друже, якщо ще маєш цей телефон, підскажи як прийняти ММС. В мене пише, що недостатньо памяті (вільно 78к із 125к), хоча додатково карточка на 2гига вставлена. В меню не знайшов як приймати ММС на карточку а не на телефон. Фото на карточку зберігає.

    • Akceptor Від автора

      Наскільки я розумію, контент із ММС зберігається у телефон, тому повідомлення із вкладеннями великого розміру не приймеш ніяк 🙁