Огляд LG-A290: телефон на 3 SIM 4


До недавнього часу мобільні телефони на 3 SIM картки можна було знайти лише у асортименті китайських виробників (для них, до речі, не дивина уже і 4 SIM). Проте, не зважаючи на відчутне підвищення якості китайських мобільних телефонів загалом (я не говорю про копієчні клони), багато людей все ще негативно ставляться до товарів із Піднебесної, тому в Україні ніша телефонів з 3 активними SIM-картами залишається практично незайнятою.

Мобільний телефон LG-A290 позиціонується якраз як заміна китайським телефонам на 3 SIM, тобто це дешева (купити LG-A290 можна за орієнтовно 600 гривень) і не надто функціональна модель, куди більшість функцій запхали суто “для пташки”. 

Продається телефон LG-A290 у маленькій картонній коробочці, на якій великими буквами написано про 3 активні SIM карти.

Огляд LG-A290: упаковка телефона

Огляд LG-A290: упаковка телефона

Почнемо з того, що “Три активні SIM-карти” насправді активні лише у режимі очікування. Три радіомодулі в телефон, звісно, ніхто не поставив, тому при здійсненні виклику через одну картку будьте готові до того, що інші переходять у режим “зайнято”. Дзвінок здійснюється з картки, яка активна у даний момент часу, тому слід не забувати перемкнути на потрібну перед тим, як телефонувати. Для перемикання призначена спеціальна кнопка на боковій грані телефона, але вона працює не так, як, скажімо, аналогічна кнопка у Samsung Duos – тут її слід натискати у комбінації із софт-клавішею і таким чином “гортати” порядок СІМ-карт.

Передбачено також і можливість автоматичного вибору SIM-карти для контактів, збережених у пам’яті SIM-карт. Теоретично, телефон має сам вмикати потрібну SIM-карту, якщо ви здійснюєте дзвінок із телефонної книги. Безсумнівним плюсом моделі є і батарея, ємність якої складає 1500 мАг. Якщо не використовувати 3 SIM карти, то зараджати апарат доведеться дуже рідко.

Огляд LG-A290: телефон на 3 SIM

Огляд LG-A290: телефон на 3 SIM

В принципі, це була найважливіша частина огляду 🙂 Додаткові функції стандартні для більшості дешевих телефонів: mp3, радіо, BlueTooth, Java. Але всі функції реалізовані мінімально – камера 1,3 мегапікселя, екран роздільною здатністю 176 на 220 точок. Ліхтарик світить, правда 🙂

Огляд LG-A290: телефон на 3 SIM

Огляд LG-A290: телефон на 3 SIM

Корпус досить вдало на перший погляд “замасковано” під алюміній, та насправді він пластиковий (чого ще чекати від бюджетної моделі), так що є ризик стирання фарби. Дизайн мені теж зовсім не сподобався – таке враження, що телефон потрапив до нас із початку 2000х, тоді якраз такі були в моді.

Загалом ціна досить виправдана і для людей, які багато дзвонять самі, зате приймають мало дзвінків, LG-A290 буде далеко не найгіршим вибором. Якщо ж вимагається саме постійно залишатися у зоні досягнення, то краще пошукати телефон із кількома радіомодулями.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Огляд LG-A290: телефон на 3 SIM

  • Akceptor Від автора

   Як на мене, то “Лижы” – теж не надто крутий бренд 🙂 В даному випадку втрачаємо небагато 😉 Але навряд чи стандартний “китаєць” – занадто багато вбудованої пам’яті (близько 20 мегабайт), у “китаїв” її переважно до мегабайта

    • Akceptor Від автора

     Made in China не означає низьку якість. Там просто дешева робоча сила і вигідно збирати продукцію саме там.
     Але лінії і технологія – вирішальний фактор. Багато таки китайських телефонів теж збирають у фабричних умовах і вони нормально працюють так само.
     Але особисто мені цікаво, що 99% китайських телефонів працюють на схожій платформі, тобто відрізняються тільки “скіном” – програмна начинка така ж сама всюди. Те ж саме стосується і китайських плеєрів