Огляд Lego 75112: General Grievous


Зовсім недавно у продажу з’явилися нові набори Lego із серії “Зоряні Війни” і особисто мені у око ще одразу після анонсу впав набір 75112: General Grievous. Хто такий Генерал Гривус знає, мабуть, кожен фанат серії “Зоряні Війни” (на щастя чи на жаль я до таких не відношуся), для всіх інших у двох словах: це такий собі бойовий кіборг, який командував військами сеператистів (тамтешній Моторола) і славився як майстер фехтування. Гривус реально був крутим мечником, настільки крутим, що досить легко перемагав джедаїв, а це вам не жарти.

Генерал Гривус

У переможених суперників генерал забирав світлові мечі і мав їх непогану колекцію, тож ніколи не ходив у бій з пустими руками, яких, як бачимо, має аж чотири 🙂 Тим не менш, найшла зрештою коса на камінь і на генерала знайшовся Обі-Ван Кенобі, який ухитрився перемогти кіборга. Особисто мені здається, що не останню роль зіграла схожість Кенобі на Чака Норріса 🙂

Так от, про сам набір. Я не фанат всяких біоніклів і т.п., але це – виняток. Більш того, я б сказав що лише існування наборів типу Lego 75112 виправдовує всі ці шарніри і величезні щитки. Реально з серій екшен-фігур толкових були одиниці і Гривус – найкраща з них.

Ростом генерал сягає сантиметрів 25-30 і виглядає дійсно вражаюче: якщо не пошкодуєте 800 гривень за цю забавку, то вона напевно привертатиме увагу до вашої книжкової полиці, стола, чи де ви там її покладете. Якщо ж подаруєте таку цяцьку дитині, то теж займете її да тривлий час: зібрати кіборга не дуже складно а гратися ним хочеться навіть мені у мої 33.

Чотири руки Гривуса рухаються незалежно одна від одної і у кожній генерал тримає трофейного світлового меча. Але легким порухом верхні кінцівки можна з’єднати і отримати тепер вже дворукого дроїда. Причому кількість шарнірів у кожній руці дозволяє генералові не втрачати рухливості навіть коли його руки з’єднано докупи – конструкція дуже гарно продумана якраз у плані позування.

З ногами ситуація трохи сумніша, бо така масивна штукенція вимагає міцних нижніх кінцівок, тому тут не дуже розвернешся: всі “кістки” у ногах генерала теж подвійні і виглядає це теж дуже круто – як і має виглядати бойовий кіборг. У сумі виходить 186 деталей, звідси і висока ціна – фактично єдиний мінус набору.

Як на мене, бракує Гривусові тільки одного – плаща, але це вже був би повний кайф; такі набори просто не мають права на існування 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *