Огляд LEGO 6913 Blue Roadster (Синій кабріолет) 7


Взагалі у моєму розумінні між родстером і кабріолетом є невелика різниця, та, якщо вже так переклали назву набору, будемо вважати її не настільки суттєвою і розглядатимемо ці два терміни як синоніми. В будь-якому випадку, маємо синій автомобільчик з розкладним дахом (вірніше без даху взагалі, бо у даному наборі ніяке розкладання не реалізовано).

Автомобільчик виконано у спортивному стилі – навіть на перший погляд він схожий на щось типу Lamborghini: агресивні фари, низька посадка. Навіть поздовжні смужки на капоті підкреслюють спортивний стиль моделі.

Коробка LEGO 6913 - вигляд спереду

Коробка LEGO 6913 - вигляд спереду

На зворотному боці коробки зображено основну та дві альтернативні моделі. Обидві альтернативи – так само родстери-кабріолети, просто з ухилом у класику. Одна з альтернативних моделей мені особисто нагадує варіацію на тему міні-купера (її перекладачі чогось обізвали позашляховиком – який же це позашляховик, якщо на вигляд – типова дівчача машинка?), а інша – перші автомобілі, що брали участь у гонках “Формули 1”. Дивіться самі.

Коробка LEGO 6913 - вигляд ззаду

Коробка LEGO 6913 - вигляд ззаду

Пора зазирнути всередину коробки. Там, традиційно для наборів такого розміру, знаходимо два пакетики із деталями і дві інструкції для збирання моделей (альтернативні моделі обидві у одній брошурці). В кінці інструкції – реклама онлайнової іграшки LEGO Creator, яка називається Builder’s Island (Острів будівельника) – рекомендую спробувати – досить релаксуюча гра.

LEGO 6913 Blue Roadster - вміст коробки

LEGO 6913 Blue Roadster - вміст коробки

Але приступимо до збирання моделі родстера. Спочатку я хотів зробити щось типу таймлепсу зі збирання, та на юТубі вже є гарне відео зі всіма трьома моделями, тому не буду повторюватися, наразі.

Нарешті готова модель. Дверцята відкриваються і можна регулювати кут нахилу керма (в інструкції, між іншим, машина праворульна).

LEGO 6913: Готова модель і запасні деталі

LEGO 6913: Готова модель і запасні деталі

З іншого ракурсу

З іншого ракурсу

Отакий огляд. Наостанок фото з водієм:

Машина для каскадера

Машина для каскадера

І у порівнянні із набором 5763:

LEGO 6913 and 5763


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Огляд LEGO 6913 Blue Roadster (Синій кабріолет)