Огляд LEGO 6912: Super Soarer


У цьогорічній серії Lego Creator є кілька наборів авіаційної тематики, але набір із жовтим літачком LEGO 6912: Super Soarer (LEGO 6912: Вище за хмари) володіє однією беззаперечною перевагою: він дешевий 🙂 Дешевий, звісно, лише настільки, наскільки взагалі може бути дешевим Lego – за набір, що містить 130 деталей віддати 129 гривень, як на мене, не шкода.

У першу чергу сподобається іграшка дітям: основна модель яскрава і функціональна: у літака складаються шасі та і виглядає він класно. Однаково цікаво буде як збирати конструктор, так і гратися готовими моделями. Та й на полиці винищувач теж привертає увагу.

Дизайн коробки традиційний для Lego Creator: на передньому боці – основна модель

LEGO 6912 Super Soarer Main Model

LEGO 6912 Super Soarer передня сторона коробки

а на звороті – всі три моделі: основна та дві альтернативних, а саме гвинтокрил (гелікоптер) і катер

LEGO 6912 Super Soarer All Models

LEGO 6912 Super Soarer - зворот коробки

Всередині маємо два пакетики з деталями і стільки ж брошур з інструкціями. Як зібрати обидві альтернативні моделі описано у одному буклеті.

LEGO 6912 Super Soarer Contents

LEGO 6912 Super Soarer - вміст коробки

Приступаємо до збирання основної моделі. Сам я її, звичайно, зібрав, але фотографувати цей процес досить нудно, тому вирішено було зробити це у Lego Digital Designer. Анімація збирання:

 LEGO 6912 Super Soarer - Анімація збирання

LEGO 6912 - Анімація збирання

Кілька фото самого літака, а також деталей, що залишилися не використаними.

LEGO 6912 Super Soarer - Jet

LEGO 6912 Super Soarer - Винищувач

LEGO 6912 Super Soarer - Unused Parts

LEGO 6912 Super Soarer - невикористані деталі

Модель номер два – гелікоптер. Її я не став збирати, оскільки літачок надто вже гарний. Втім, використання Lego Digital Designer дозволяє оцінити переваги моделі віртуально:

LEGO 6912 Super Soarer - Вертоліт

LEGO 6912 Super Soarer - Вертоліт

Теж досить симпатична моделька із складними шасі та обертовим головним ротором. Хвостовий ротор зроблено із колеса без шини, що мені не дуже подобається – могли б зайву деталь не пошкодувати… Але загалом цілком пристойна іграшка, чого не скажеш про модель номер три – катер.

LEGO 6912 Super Soarer - Катер

LEGO 6912 Super Soarer - Катер

Мені абсолютно не сподобалося, хоча хотіти більшого від конструктора за 129 гривень – то трохи занадто. Тому збирати цю модель я б радив виключно у LDD. Хоча насправді катер має два рухомих двигуни і за штурвал можна посадити мініфігурку, тож дітям мало би сподобатися.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *