Огляд LEGO 5763 – Дюнохід 1


Вже досить давно мені подарували новий Lego набір (причому просто так, без якоїсь на те причини, що ще більш приємно) із серії “Creator”. Це конструктор, з якого можна зібрати дюнохід (Dune Hopper) – такий різновид баггі, оптимізований для пересування піщаною пустелею. А ще трайк і квадроцикл у якості альтернативних моделей.

Lego в мене назбиралося вже багато, увесь час збираюся сотворити із нього якийсь мега-креатив, але зараз натхнення нема: все клята дисертація висмоктує. Як би там не було, але запечатана коробка займає багато місця і постійно відволікає, тому наважився потратити трохи часу на іграшку і заодно невеличкий огляд зробити.

LEGO Дюнохід - упаковка. Вид спереду

LEGO Дюнохід - упаковка. Вид спереду

Коробка, як я вже казав, досить велика. Спереду зображено основну модель і цінник із “Антошки”, який відклеїти нормально не вдається. На звороті – традиційно альтернативні моделі. Там же приліплено наклейку для запобігання крадіжці (її теж нереально відліпити), тому фото цієї сторони я навіть не робив. Відкриваємо коробку 🙂

LEGO Дюнохід - вміст коробки

LEGO Дюнохід - вміст коробки

Окрім славнозвісного “датського повітря”  у коробці виявилися дві книжечки-інструкції (базова та дві додаткові моделі) і три пакетики із деталями. Біла картонка у одному з пакетів – упаковка для резинок, що відіграють роль амортизаторів дюнохода.

Машинка у зібраному стані виглядає отак:

LEGO 5763 Дюнохід

Вигляд спереду

Кабіна, між іншим, відкривається, можна навіть спробувати запхати туди Lego-чоловічка, та в серії Creator їх практично не трапляється (хіба у деяких наборах з будинками). Також регулюється кут нахилу заднього спойлера.

LEGO 5763 Dune Hopper

Вигляд ззаду

Завдяки гумовим амортизаторам задні колеса підпружинені, тому якщо дитина буде гратися дюноходом, він витримає навіть невелике падіння на колеса. Та й взагалі незалежна підвіска двох коліс – це вже круто.

LEGO 5763 Dune Hopper

LEGO 5763 Dune Hopper

Після складання основної моделі залишилося кілька зайвих деталей. Якраз зайвих, а не просто запасних – вони використовуються у альтернативних моделях (нагадую, це квадроцикл і триколісний мотоцикл – трайк).

LEGO 5763 Parts

Зайві детальки

Загалом, як на мене, одна із найбільш вдалих іграшок у серії LEGO Creator (на свою ціну, звісно ж).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Огляд LEGO 5763 – Дюнохід