Ода алкоголю 7


Кажуть, що алкоголь не дає відповіді, та він допомагає забути запитання. Тому, коли я чогось не розумію, я випиваю. Я випиваю, коли треба розв’язати якусь складну задачу, адже алкогось стимулює мозок. Навіть є така крилата фраза: “без півлітри не зрозуміти”. Фраза крилата, значить – народна, а народ, як відомо, не помиляється.

З друзями ми частенько підіймаємо тост за здоров’я. Та коли тост не спрацював і я таки хворію, то п’ю, бо алкоголь знищує шкідливі мікроорганізми, та ще й має зігірваючу дію. Зігріваючу взимку і прохолоджуючу влітку, бо чи є що краще за кухоль холодного пива у спеку? І тонізуючий ефект є у спиртного: спитайте у сучасної молоді на дискотеках чи змогли б вони скакати всю ніч на тверезу голову.

Коли мені весело – спиртне підтримує настрій, а коли сумно – допомагає розважитися. Якщо самотньо, то можна напитися до чортиків і “движувати” з ними, а коли навколо забагато народу і гамору – можна напитися і “відрубатися”.

Алкоголь додає сміливості. “Під градусом” не страшно і по дахах прогулятися, і до дівчат чіплятися, і до перехожих “домахатися”. Можете не погоджуватися, але в давнину хоробрі лицарі, що полювали на злих драконів, вочевидь, теж без оковитої не обходилися. Можливо, саме тому і принцеси всі такі гарні були…

Alcohol Poem by ~BlackHug

Alcohol Poem by ~BlackHug


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Ода алкоголю

 • Владислав

  Алкогось в основному зло. Треба знати міру, єдине що можу сказати. Пити від того, що тобі самотньо – вважаю ідіотизмом. На свята, звичайно, можна трохи випити, але знаючи українців, для них кожен день – свято.

 • Олександр

  Стаття написана з сарказмом та передає лише переконання автора, на підкріплюючи жодними науковими фактами.

  Народ помиляється і ще й як! Німецький народ, який підтримував фашизм не помилявся? Чи може в Римі не помилялись, коли згодовували християн? Прикладів безліч..

  Наука говорить, що алкоголь є отрутою і будь-яка його кількість шкідлива. Все решта – народна байка.

  • Akceptor Від автора

   Порівнювати пиво і фашизм – це круто. Але я можу навести і приклади з історії, коли християни живцем спалювали тих, хто їх не підтримував. А приклади звірства більшовиків, які боролися проти німців, знають усі. Стосовно ж точки зору євреїв на рахунок богообраності їх народу, то це дуже схоже на погляди нацистів. Так, євреї не почали війну проти всього світу, та, може вони просто не встигли? Як не встиг розв”язати другу світову Сталін…

   Якщо алкоголь – отрута у будь-якій кількості, то не варто пити не лише пиво чи горілку, але й хлібний квас, кефір, їсти чорний хліб. Одна молекула спирту – то вже смертельна отрута!