Обновка Olympus E-420 4


Кілька місяців тому задумався про покупку цифрового фотоапарата, бо іноді сфотографувати щось треба, а в арсеналі лишень мобільник і айпод.

На лаври фотографа я не претендую і фактично вибирав апарат для зйомки у режимі “навів і натиснув одну кнопку”. Хотілося просто чогось трохи кращого за бюджетні мильниці, бо деколи буває треба якраз напівавтоматичного режиму. Як виявилося, знайти у магазинах щось недороге і толкове практично нереально: за 2000-2500 гривень можна вибрати або якісь незрозумілі для мене ґаджети із сенсорними екранами або GPS, які фотоапаратом назвати якось важко…

З фотоапаратоподібного за такі гроші можна придбати хіба що суперзум типу Canon SX-130, але мені суперзуми перестали подобатися чомусь. Фотографії виходять досить якісні, та трохи розмиті і замилені. Тому вищезгаданий SX-130 поюзав з тиждень і віддав братові.

На його місце купив трохи б\у бюджетну дзеркалку системи 3/4 Olympus E-420, за яку заплатив всього 300 доларів. Ціна, як на мене адекватна, особливо із врахуванням “пробігу” менш ніж 5 000 знімків. Хоч, може, і переплатив трохи.

В принципі зараз апаратом задоволений: на автоматі знімати вміє непогано (шкода що відео не пише), підтримує карти пам’яті CompactFlash (також підтримує і традиційні для олімпусів xD, у пошуках яких з’їздив півміста), вміє знімати у RAW+JPEG (колись може знадобитися), підтримує пульт д\у і керування з компа через кабель, нормальний видошукач (із підстройкою діоптрій), а не просто екранчик.

Із мінусів поки помітив тільки незвичне меню (у тих же кенонах все якось інтуїтивніше), згадана вже відсутність відеозйомки і якісь заморочки із режимом панорамної зйомки (працює лише із певними картами пам’яті xD, з моєю не працює) – хоч воно мені і не дуже треба, відверто кажучи. За мегапікселями не гонюся, а за схожою ціною у магазині навряд чи щось пристойне знайдеш.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Обновка Olympus E-420