Обережно: падають супутники


Американське аерокосмічне агентство NASA повідомляє, що їхній супутник UARS, призначений для дослідження верхніх шарів атмосфери, найбільш імовірно вже впав на Землю. Місцем падіння за розрахунками мав стати Тихий океан (у людей вже входить у звичку топити супутники у океані), проте уламки шеститонного девайсу цілком можуть “приземлитися” на голову якомусь жителю США, Канади чи навіть Африки.

Хоча у NASA стверджують, що падіння уламків їхнього супутника нікому не загрожує, люди в багатьох країн світу переживають як не через небезпеку отримати космічним уламком по потилиці, то через можливість витоку радіоактивних чи токсичних речовин при падінні.

Тим часом декому з геймерів зараз не до супутників, адже компанія Blizzard оголосила про старт закритого бета-тесту іграшки Diablo 3. Ця подія має всі шанси стати найбільш знаковою у відповідній галузі 2011 року. А, пам’ятаючи масштаби захоплення онлайн-іграшкою World of WarCraft, можна стверджувати, що значна кількість людей не помітить не просто падіння якогось супутника у себе під вікном, але й запланованого на 2012 Кінця Світу.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *