Новинки LEGO у 2013 році


У своєму дайджесті популярних статей я не згадав публікації, що стосуються LEGO, хоча за запитами типу “що можна зробити з LEGO” люди сюди приходять регулярно, а я досить регулярно щось та й пишу про цю іграшку для дорослих 🙂

Не буду зраджувати традиції і зараз пропоную ознайомитися із новими наборами та серіями LEGO, запланованими на 2013 рік. Спочатку про серії, які переходять у рік чорної водяної змії з року дракона. Це традиційні для LEGO теми City (у 2013 році розвиватиметься підтема пожежників, а також будівельників), Creator (у новому році нас чекає новий lego-поїзд 10233, новий будиночок 31009, спортивний автомобіль 31006, та багато інших класних моделей), Lego Technic (топовий набір – гоночний болід), Lego Super Heroes (окрім Бетмена у наборах за коміксами DC Comics з’явиться і Супермен, а серед героїв Marvel варто відзначити набір за новим фільмом про Залізну Людину та повернення Людини-Павука) і вічно молоді “Зоряні війни”.

На заміну серії Ninjago (яка у 2013 все ще існуватиме і доповниться кількома новими сетами) підкрадається інша ігрова серія Legends Of Chima.

Legends Of Chima 70003 - Eri's Eagle Jet

Legends Of Chima 70003 - Eri's Eagle Jet

Legends Of Chima 70005 Laval's Lion Quad

Legends Of Chima 70005 Laval's Lion Quad

Інша новинка – серія за мотивами мільтсеріалу “Черепашки-ніндзя” (досить суперечлива, між іншим, ідея, бо я якось звик до класичного мультика, а Lego-версія базується на інтерпретації від Nickelodeon).

Teenage Mutant Ninja Turtles 79104 - The Shellraiser Street Chase

Teenage Mutant Ninja Turtles - The Shellraiser Street Chase

У космічній тематиці LEGO Space знову з’являться інсектоїди, а набори за western-тематикою поповняться лінійкою Lone Ranger (судячи з назви, вона буде про пригоди якогось собі самотнього мандрівника). Не варто забувати і про добірку LEGO на підтримку фільму “Хоббіт”, перша частина якого якраз у 2013 році вийде на великі екрани, а ще про два випуски колекційних мініфігурок LEGO (ходять чутки, ніби на цьому випуск серії Collectable Minifigures буде припинено).

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *