Новий спосіб заробляти вКонтакті 4


Мабуть ніхто з активних учасників різного роду соціальних мереж не відмовився б заробляти гроші просто за те, що проводить час онлайн, або за публікацію певних рекламних матеріалів. Особливо, якщо роботи мінімум, а прибутки можуть бути досить суттєвими…

Щодня на окремі мої сайти приходять десятки відвідувачів за запитами типу “як заробляти вКонтакті”, “Як заробляти у Facebook”, “Як заробляти в Однокласниках”. В принципі, багато хто для себе відповідь вже знайшов: зараз існують навіть спеціалізовані ресурси, призначенням яких є допомогти користувачам з монетизацією профілів та сторінок у соціальних мережах, а вебмайстрам – із проведенням недорогих та дієвих рекламних кампаній у цих мережах.Буквально кілька днів тому з’явилася ще одна така рекламна мережа, причому з досить специфічними функціями: vklike.com. Специфіка у тому, що цей ресурс не просто допоможе заробити вКонтакті, але й пропонує унікальну схему заробітку: з оплатою за кліки (сам домен можна розшифровувати двояко: “VK Like” (від назви мережі “вКонтакті” та слова “подобатися”) або ж “v Klike” – тобто “в Клике”).

Все просто: ви реєструєтеся (наприклад за моїм реферальним посиланням http://vklike.com/37E4DAFF23C28FDE30B95016DDDF8F83.htm), додаєте свої профілі у популярних соціальних мережах, чекаєте на підтвердження від модераторів системи. Далі ви розміщуєте на своїй сторінці посилання від рекламодавців і отримуєте гроші за кожен перехід за таким посиланням. Тобто чим більша аудиторія (чим більше у вас друзів), тим більше грошей можна заробити.

Заробляти з vklike можна у мережах Фейсбук, Однокласники, вКонтакті, Мой Мир, Google+, а також у мікроблогах Twitter, Живому Журналі або блогах Diary.ru, блогах Яндекс, Blogspot, liveinternrt, а також на форумах, автономних блогах, тощо. Вибір дійсно вражаючий.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Новий спосіб заробляти вКонтакті