Новий DVB-T2 тюнер Trimax TR 2012HD PVR


Якщо ви давно планували купити DVB-T2 тюнер, але увесь час відкладали цю справу, то знайте – скоро ваше тривале вичікування може таки виправдатися, бо у продаж надійде новий тюнер Trimax TR 2012HD PVR (також відомий як Trimax TR 2013), основною “фішкою” якого буде можливість запису телепрограм на USB-флешку (USB-PVR) і пов’язані з цією можливістю функції.

Звичайно, функція запису ефірних програм матиме ряд обмежень, покликаних запобігти піратству (ймовірно, файл буде зашифрованим і переглянути програму буде можливо тільки на тому тюнері, на якому її було записано), зате можливість запланувати запис допоможе не пропустити цікаве кіно чи, скажімо, футбольний матч.

Окремої уваги заслуговує функція фонового запису TIMESHIFT, яка дозволить практично “поставити на паузу” будь-яку телепрограму. При цьому передача буде записуватися у фоновому режимі і пізніше можна буде продовжити перегляд з того  місця, на якому ви зупинилися.

Обіцяють також додати кодеки і тепер можна буде дивитися відео зі звуком у форматі AC-3, а не перекодовувати чи шаманити з додатковими девайсами. Ціна нового тюнера Trimax TR 2012HD PVR буде в районі 700 гривень.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *