Нове шоу на каналі СТБ 17


Рейтинги вітчизняного телеканалу СТБ зараз одні з найвищих значною мірою завдяки успіхові таких шоу як “Битва екстрасенсів” (як український так і російський варіанти) та “Слідство ведуть екстрасенси”. Особисто мені таке зацікавлення різного роду паранормальними явищами (а канал СТБ на телепрограмах із містичним підтекстом, очевидно, спеціалізується) нагадує дев’яності роки минулого століття.

Мабуть, це такий спосіб відвернути увагу людей від реальних проблем, але у боротьбі за рейтинги та увагу глядача всі способи годяться. Саме тому найближчим часом варто очікувати кілька нових шоу про екстрасенсів на каналі СТБ.Як на мене, непогані шанси на успіх будуть у програми “Танці з екстрасенсами”, у якій герої традиційно танцюватимуть у парі з майстрами хореографії. Вміння людей, наділених надприродними здібностями, передбачати майбутнє явно допоможе їм здогадуватися і про рухи партнера, таким чином виконуючи складні танцювальні па навіть без підготовки 🙂

Іншим успішним шоу могло б стати щось на кшталт “Екстрасенс-холостяк”, у якому енна кількість молодих дівчат намагатимуться здобути прихильність успішного і неодруженого чаклуна. Цікаво буде подивитися як жінки намагаються показати себе у найкращому світлі, навіть не здогадуючись, що партнер бачить їхні задуми наскрізь 🙂

У програмі “Готуємо з екстрасенсами” відьми і маги будуть змушені готувати різноманітні страви, не користуючись рецептами. Вірніше, вони зможуть використати паранормальні здібності та містичні ритуали для того, аби прочитати рецепт із думок Ектора Хіменеса Браво (чи як там звати того дядька).

А яке реаліті-шоу за участі екстрасенсів та чаклунів хотіли б побачити ви?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 thoughts on “Нове шоу на каналі СТБ

   • Akceptor Від автора

    Якщо ти не включаєш телевізор, то це не телевізор, а просто якась така підставка для вазонка з екраном. У мене так само така є 🙂

 • Олександр

  Ахахах, +1

  Але я гадаю, що краще не екстрасенс холостяк, а навпаки, екстрасенси намагаються передбачити, що подобається холостяку, типу битва екстрасенсів за холостяка-мажора =)

 • molinski

  Або “Україна має екстрасенса” з талантом 😀
  Хоча таке шоу, як “тобі 16 років? І ти вагітна? Тебе ніхто не розуміє і тобі важко?” – це реальність і це деградація повна як телеканалу. Сарказм сарказмом, та дебілізм його не розуміє.

  • Akceptor Від автора

   Сам факт того, що хтось вагітний у 16 нічим поганим не є. Інша річ, якщо дитині 16, батьки роблять такі О_О очі (наша Оксанка\Марічка\Галинка чемна дівчинка, вона ще у ляльки грається)! Кавалер (якому взагалі 14) кудись звалив.
   І на цьому роблять шоу.
   Та саме телебачення і породжує такі проблем значною мірою, бо пропагує таку нездорову поведінку.
   Взагалі, якщо судити з того, що показує “ящик”, то ми живемо у якісь великій дурці.

 • igor

  Ну закордоном вже є шоу де в тюрмі сидять, чи щось подібне. З часом шоу ставатимуть все жорстокішими, на межі кримінального кодексу, а в нас будуть переходити всі грані. Незабаром нас жде реаліті-шоу “Життя на Марсі”, хто скільки там протримається.

  • Akceptor Від автора

   Не знаю як там на Марсі, але багато з наших співвітчизників уже є фігурантами схожого шоу: “життя в Україні”

 • MrVigner

  Ні, дякую. Не хочу ніякого шоу з екстрасенсами. Та й взагалі ніякого шоу не хочу. Нехай краще пізнавальні документальні фільми знімають.