Нова цяцька WL Beetle V929 8


Іноді я роблю імпульсивні покупки. Про що, знову ж таки іноді, шкодую. Але часто імпульсивні покупки не така вже й погана штука. От, наприклад, буквально позавчора я отак випадково і імпульсивно замовив кімнатний квадрокоптер WL Beetle V929 в одному собі інтернет-магазині.

Сам магазин http://radioland.com.ua, де я, власне, і замовив цю “муху”, пропіарили у групі вконтакті, орієнтованій на професійні мультироторні платформи для відео та фотозйомки. А на групу я підписаний також випадково. Отакий збіг – і “жучок” у мене вдома.

Квадрокоптер Wl Toys Beetle V929

Квадрокоптер Wl Toys Beetle V929

Іграшка, звісно, китайська і для нічого серйозного не годиться, але у хаті літати – саме те, що треба. Висить у повітрі більш-менш стабільно (у порівнянні з “кімнатними” вертольотами типу Lama – взагалі як вкопаний), розбити важче (та й запасні гвинти були в комплекті).

До слова про комплектацію. Вона традиційна для RTF (ready to fly) іграшок і включає літієвий акумулятор (одна банка), зарядний пристрій, сам літальний апарат з пультом керування. Запасні гвинти (4 штуки) і листочок з україномовною (!) інструкцією.

Комплектація Wl Toys 929

Комплектація Wl Toys 929

В принципі, варто було відразу замовити кілька акумуляторів на запас. Тоді доставка все одно вийшла б безкоштовною (бо вартість самого літадла 630 гривень – так, переплатив), а тепер доведеться окремо замовляти додатково у разі чого.

Ще варто зауважити, що батарейки до пульта у комплект не входять (6 штук типорозміру “ААА”), а я щось не додумався відразу і їх купити, тому стартував “жук” на скаженій суміші з батарейок та акумуляторів – все, що було у хаті 🙂

Огляд Wl Toys Beetle V929 - Пульт

Огляд Wl Toys Beetle V929 - Пульт

Оскільки я не маю на меті робити зараз якийсь огляд квадрокоптера Wl Beetle V929, то скажу лише про пульт. Він працює на частоті 2,4 ГГц, що добре. Як я зрозумів, є кілька каналів, тож можна літати з друзями і не заважати один одному.

Сам пульт зроблений із дешевої китайської пластмаси 🙁 Коротше, виглядає несолідно і несерйозно, але чого хотіти від іграшки. Фанати дизайну можуть купити собі якусь стару апаратуру Turnigy за ціною цілого такого коптера, тільки у доларах 🙂 А тут ми маємо навіть LCD-дисплейчик із синенькою підсвіткою (на ньому неясно нащо показується анімація обертання гвинтів квадрокоптера, а ще можна побачити значення налаштувань тримерів, чутливість стіків (“розхід”), номер каналу, і якийсь режим).

Ще на екрані показано наскільки заряджені батарейки і щось типу сили сигналу. Червоний індикатор вгорі самої апаратури мигає при відсутності з’єднання і світиться у випадку, коли все ОК. Можливо, він теж використовується як індикатор заряду батарей чи сили сигналу (це було б логічно), але перевірити я не мав нагоди.

Квадрокоптер Wl 929 Beetle

Квадрокоптер Wl 929 Beetle

Про квадрокоптер WL Toys Beetle V929 нічого особливого не скажу. Хрестовина дійсно з карбону. Шестерні на двигунах металеві, але пластмасові редуктори не виглядають занадто надійними в плані механічного зносу. У AR.Drone така конструкція пропрацювала дуже довго (роки 2 точно), а тут не знаю.

Що важливо: ніякого механізму автоматичної зупинки гвинтів не передбачено, тому у випадку падіння не забувайте скидати “газ” на нуль. Працюючі двигуни по пальцях сильно не надають – мала потужність і діаметр гвинта – але попсувати шестерні редукторів можуть (на самому двигуні шестерня металева, між іншим, як і має бути).

А ще я замовляв червоний корпус, та отримав, як бачите, оранжевий…

PS

AR.Drone все ще продається. Цю ж забавку готовий віддати за ціною покупки (630 гривень) ентузіастам у Франківську. Поки ж облітати, мабуть, доведеться в універі – там коридори просторі 😉


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on “Нова цяцька WL Beetle V929

 • Владислав

  А яка практична користь від використання даного гаджету? Хіба комусь в лоб скеровувати, що досить непогано 🙂 Наскільки я поняв, до нього нормальну камеру не прикріпити.

  • Akceptor Від автора

   Чого зразу камеру? Це просто забавка і практичної користі від неї не передбачено, просто для фану. Ну і для початківців не зайвим буде тренуватися якраз на такому дешевому і маленькому, перш ніж брати до рук дорогу професійну техніку.
   Маленьку камеру причепити все ж можна. Правда, більшість таких малогабаритних камер небезпечно купувати – можуть приписати шпигунство.

  • Akceptor Від автора

   Щось не помітив на тому сайті ніяких професійних моделей. Звичайний китайський мотлох 🙂
   Захочете пропіарити – звертайтеся. Подаруєте мені на огляд якусь свою забавку, а потім ми її розіграємо між читачами блогу. Оце буде піар.
   А тицяти свої контакти в коментарях називається трохи інакше 😉