“Нова Пошта” здає позиції 8


Я частенько купую різні речі в інтернеті, зокрема а аукціоні Aukro, і в якості служби доставки по Україні використовую “Нову Пошту”, оскільки ця компанія є лідером по кількості відділень. Кажуть, минулого року “Нова Пошта” отримала навіть якусь винагороду у галузі експрес-перевезень; у Івано-Франківську є аж чотири її відділення: на вулицях Мазепи, Василіянок, Залізничній та Юності.

Послуги “Нової Пошти” досить дешеві, швидкість доставки завжди була на висоті. Багатьох приваблює також можливість відправити товар з післяоплатою, тобто можливість покупцю перед оплатою перевірити покупку, програма лояльності, тощо.

Проте останнім часом “Нова Пошта” почала здавати позиції. Не знаю, може це мені просто не щастить, або окремі відділення “Нової Пошти” у Івано-Франківську просто не можуть впоратися з потоком вантажів. Останній замовлений мною товар прийшов із запізненням у цілу добу (причому це не з вини продавця – товар прийшов на наступний день після того, як минув термін, спрогнозований самим перевізником).

В принципі, проблеми із доставкою можна списати на погодні умови, всі вже в курсі того, що місцями дороги замело і навіть фури не можуть проїхати. Та погодою не поясниш просто велетенські черги у окремих відділеннях (наприклад на складі №2 по вулиці Василіянок 36 іноді доводиться стояти у черзі більше години), постійні проблеми з сервісом відстежування на сайті “Нової Пошти” і принципова неможливість отримати посилку без трек-номера.

Думаю, ні для кого не секрет, що при отриманні вантажу у відділеннях “Нової Пошти” ніхто не перевіряє паспорт, зате якщо Ви забули\загубили номер накладної, то отримати посилку стає практично нереально. Звісно, існує процедура відновлення трек-номера, але вона помітно попахує бюрократичною тяганиною (у службі підтримки мені сказали, що для відновлення трек-номера необхідно знати масу посилки, інформацію про те, з якого міста і складу було надіслано вантаж, точну інформацію про відправника і багато іншого).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on ““Нова Пошта” здає позиції

 • Akhe

  У нас в Хмельницькому все супер. Черг немає – вантаж майже увесь приходить вчасно. Паспорти перевіряють.

    • Akceptor Від автора

     У нас черги тільки у відділеннях, які у центрі міста знаходяться. Там великий наплив народу, а працівників всього двоє-троє і вони не можуть дати собі раду.
     Наприклад десь о годині четвертій пополудні завозять новий вантаж – і відразу створюється черга з 20-25 бажаючих його отримати, плюс кілька людей хоче відправити. Доводиться чекати іноді годину навіть, або приходити на наступний день зранку – тоді черги нема. Але зранку більшість людей ідуть на роботу 🙁

 • Andr1y

  У Львові все також добре. Кілька днів назад забирав товар. Одразу забрав товар. Паспорт перевіряють.
  А тяганина із загубленим номером зумовлена заходами безпеки, щоб оплачений вами вантаж не забрав зі складу хтось інший.

  • Akceptor Від автора

   Як на мене, наявність паспорта достатньою мірою засвідчує особу, аби можна було вірити людині. Але система відстежування вантажів у НП зроблена так, що дізнатися про долю посилки можна ТІЛЬКИ за номером.
   Тобто, навіть маючи з собою паспорт і мобільний телефон із сімкою, на яку прийшло повідомлення про вантаж, отримати його без номера нереально.

 • mr.psiho

  У Тернополі теж наче нормальок. У грудні були проблеми на складі, що у центрі міста.. напевно всі повідправляли туди, бо зручно забирати, тому черги були велетенські. Але я не списую це на недолік перевізника, бо у той час на двох місцях працювали три співробітника. Ну а те, що надто багато отримувачів вказали на цей склад доставку – ну що ж, буває))

  Було що знайшли вантаж по прізвищу, бо я не мав номера ттн. А от відслідковування товару на сайті таки глючить часто!

  Паспорт перевіряють дуже справно, один раз я завтикав взяти, то довелось повертатись додому. 4 склади у місті.

  • Akceptor Від автора

   Дивно. Мені у службі підтримки за телефоном 0-800 , що без накладної отримати товар технічно неможливо.