Нічогенький серіал Alkatraz


Досить непоганий серіальчик, який поєднує у собі містично-фантастичні мотиви типу “the X files” і флешбеки у минуле тюрми на острові Алькатрас, відомої як “Скеля”. Якщо коротко про сюжет серіалу, то починається він у 1963, здається, коли із відомої неприступної в’язниці раптом зникають усі в’язні. І все б нічого, якби вони раптом не почали з’являтися у 2012. Далі все традиційно: кілька фахівців у галузі криміналістики та історії беруться за боротьбу зі злочинцями з минулого…

У кожній серії вони ловлять чергового “втікача”, тож серій запросто могло б бути десь під 300; натомість, серіал, здається, закрили. Щоб було цікавіше, далі сюжет починає розкручуватися у сторону теорії змови, стає очевидно, що за всіми цими подорожами у часі не просто хтось стоїть, але ще й цей хтось має певні стосунки із головною героїнею. Та й у всіх інших учасників історії потрохи починають випливати в шафах їх власні скелети.

Все заплутано і тому цікаво. А якщо ще й взіти до уваги практично повну відсутність адекватних свіжих серіалів – то взагалі бомба.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *