“Нестримні 2” – відгук про фільм 6


Ідея зібрати в одному фільмі усіх героїв бойовиків минулого на перший погляд видається безпрограшною: подивитися на акторів, персонажі яких асоціюються у старшого покоління із незабутніми образами персонажів перших голівудських стрічок, що перетнули “Залізну завісу”, буде цікаво усім. Герої ван Дамма, Сталлоне, Шварценеггера, Лундгрена, Норріса стали для радянських хлопчаків тими кумирами, на яких хотілося бути схожим у складних умовах “перестройки” і розвалу могутньої колись держави – сильними, хоробрими, але справедливими. Особисто я, можна сказати, виріс на цих фільмах.

Перша частина “Нестримних” виявилася досить вдалою, навіть попри те, що ряд персонажів з’являвся там тільки епізодично, а дехто взагалі відмовився приймати участь у такому проекті. Та загалом кіно вийшо вдалим і питання зйомок продовження навіть не обговорювалося. А успіх “Нестримних”, можливо, став якраз тим фактором, який змусив і інших героїв кіно 90-х передумати і дати свою згоду на участь у сіквелі. Та й сценаристам схалявити вже не дали.

Ван Дамм грає поганого хлопця (на цю роль він підійшов ідеально), а всі хлопці хороші намагаються його зупинити. Причому цього разу у “розборках” взяли участь усі – навіть персонаж Брюса Уілліса, який минулого разу був просто таким-собі містером “ляльководом”, що руки свої бруднити не буде і вважає за креще, коли всю роботу виконують найманці. Додалося і гумору та посилань на фільми, що зробили відповідних акторів зірками, а ще на меми. Море задоволення гарантовано!

Фінал фільму також у кращих традиціях. Не буду спойлити, та скажу, що, скоріше за все, продовження “Нестримних 2” чекати не варто – все закінчилося логічно. З іншого боку, все вирішать касові збори. Як завжди 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on ““Нестримні 2” – відгук про фільм

  • tivasyk

    хз що там з третіми нестримними (зрештою, я не дивився ні перших, ні других, тож мені й пофіг), але в останній серії буде лише чак норріс. причому він гратиме і за хороших, і за поганих. і за глядачів. а хто не прийде на прем’єру — ну, ви зрозуміли.

      • Akceptor Від автора

        Ми не сміємося (ну я не сміюся точно). Крім того, що Чак дійсно боєць, він увесь час активно пропагував спорт. Навіть не зважаючи на свій вік на фоні інших “нестримних” він зараз виглядає дуже непогано 😉