Не можу не перепостити 8


Ви можете по-різному ставитися до “Правого Сектору” і вважати цих людей героями чи терористами. То ваша справа і ваші особиста точка зору (насправді проблема України і українців в тому, що ми йдемо не за ідеями, а за людьми, голосуємо за конкретних політиків, а не за політичні програми – тому й маємо що маємо), але незалежно від неї зверніть увагу на наступне зображення.

REMEMBER

Яку б сторону ви не підтримували, та погодьтеся: хабарництво – то погано. Погодьтеся: ми заслуговуємо нормального життя. Погодьтеся: ми маємо щось робити. Що?

 • Не давати хабарів.
 • Не брати хабарів (так-так, життя медиків, освітян та інспекторів ДПС нелегке, але все ж).
 • Не порушувати правил дорожнього руху (хабар інспектор не візьме, але штрафи ніхто не відміняв)
 • Не мовчати (навіть коли хтось елементарно переходить дорогу на червоне чи кидає сміття під ноги – цій людині треба пояснити що вона неправа :))

Політиків ми обираємо на виборах і вони задають глобальний курс нашої держави. Але навести порядок у своїй хаті мусить кожен сам.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on “Не можу не перепостити

 • MrVigner

  “(насправді проблема України і українців в тому, що ми йдемо не за ідеями, а за людьми, голосуємо за конкретних політиків, а не за політичні програми — тому й маємо що маємо)” – отут ви дуже праві. Ніхто ніколи не знає політичної програми партії, за яку голосують… Навряд найближчим часом це зміниться…
  Щодо хабарів, і мені раніше кілька раз доводилося давати їх… Що ж,боролися за нову країну – боремося і далі. Не для того стільки жертв було, щоб ми не звернули увагу на проблему хабарництва. Ми не забудемо і іншим не дамо забути.

  • Akceptor Від автора

   З одного боку ніби намітився певний пргрес. Але з іншого: таке враження, що екс-опозиція (а нині вже, типу, чинна влада) зараз якраз трохи саботує ті зміни, які почав народ і до яких вони амі так вдало “примазалися”.

 • molinski

  Щодо програм, то в кожної партії є доволі непогана програма і купа медових обіцянок. Інше питання, яке стоїть на порядку денному всіх людей – це виконання. Політики приходять з обіцянками і не виконують їх, а щось там собі роблять.

  • Akceptor Від автора

   А ту програму бодай хтось читає? Голосують “за юльку” і за “вітьку”, та й усе. Як хто згадає про обіцянку зробити російську мову другою державною, то то вже рідкість, частіше просто – “он наш, донєцкій”, або “він же ж зек”

   • molinski

    Це той “совєтський” рудимент, якого хоче позбутися майдан. Взагалі поняття “влада” потрібно замінити на керівництво

    • Akceptor Від автора

     “Майдан” не за щось, а проти чогось. Зараз Януковича вже нема, але при кориті залишаються яке не ті самі люди, то такі ж самі. Це підтверджують і численні протести проти призначень на місцях і преса. От я на чергових виборах знов не маю за кого голосувати, бо це будуть вибори без вибору, як завжди.

     • molinski

      Ще немає кандидатів, а висновки готові? Як це розуміти?
      Я б не сказав, що майдан проти чи за когось. Людям просто набридло те, де вони жили до майдану от і міняють, протестами, акціями, мистецтвом, наробкою законів для нової системи і так далі. Те, що показують по ТВ і розголошують у ЗМІ – сота доля того, що відбувається насправді. І абсолютно все одно буде хто буде президентом чи депутатом, якщо змінити системно їхню роботу і контроль над ними – аж до звільнення.

      • Akceptor Від автора

       Кандидатів, як на мене, якраз забагато. Але оптимізм – це добре, лиш би він не розбився об реалії нашого життя.