Наболіло… 13


Люди, які критикують Януковича і пишуть всіляку гидоту про нього просто дістали, особливо так звана опозиція, яка насправді і є винуватцем всіх наших бід. Невже ви не розумієте, що нарешті в Україні стабільність досягнуто і що стабільність – крок до добробуту? Та як ви смієте протестувати проти влади, посланої нам згори?! Невже не ясно, що Янукович – не просто президент?

Віктор Федорович – наш бог, а Микола Янович – його пророк! І Партія Регіонів – то не просто партія, а єдина і православна церква Віктора Федоровича, його намісниця у регіонах, яка несе людям його слово і його волю! Ті, хто йде проти Партії Регіонів і Віктора Федоровича особисто – єретики і кровосісі, вони просто козли, які нам заважають нормально жити!

Їх слід покарати: оголосити їм анафему, а ще краще всім тим, хто заперечує покращення життя вже сьогодні, дати в руки лопати і заставити їх не скіглиті, а копати!


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 thoughts on “Наболіло…

 • Василь

  “Віктор Федорович – наш бог” – нічого, боги вже були і їх також перемагали. Коли американці прийшли в Японію після її капітуляції у другій світові війні, вони не карали і не вбивали японського імератора. Вони просто змусили його вийти і публічно оголосити що він відрікається від своєї божественної сутності і що він більше не божество. Після цього як він це зробив у Японії проктотилася хвиля самогубств, люди просто не мали причини продовжувати життя. Так що богів світ уже “проходив”, це для нас не новина)))

  • Akceptor Від автора

   Ти просто не розумієш. Що би там не казали вороги і які б економічні катаклізми не спіткали Україну, все одно залишаться люди, які підтримуватимуть свого вождя! Це як біблійні випробування, які покажуть тих, хто насправді вірний ідеалам Партії Регіонів (таких достойних, як отой дядько на відео). Звичайно, не всі вміють одягати краватки і говорити зрозуміло, але у декого (отого дядька) слова йдуть щиро, від душі. Оце справжній Громадянин!
   Янукович ішов до перемоги довгими і тернистими шляхами. Папередники розікрали державу, а Віктор Федорович мусів піднімати її. Зараз руїну подолано і стабільність досягнуто, та не слід зупинятися.
   Ти подивися, які в нас класні поїзди; які в нас класні дороги; який класний регіональний язик; як виріс рівень життя простих людей і як виросла повага до України з боку світової спільноти!
   Скільки раз вороги готували провокації проти Президента? Це і Майдан, і кидання важким тупим предметом у Франківську (яка ганьба!) і злощасний вінок (готовий поспорити, що це – провокація). Та можна наводити тисячі прикладів. Але, всупереч усьому, Віктор Федорович став президентом. І скоро Партія Регіонів знову переможе у чесних та прозорих виборах, перед очима мільйонів web-камер не допустить фальсифікацій і отримає конституційну більшість! Ура!

    • Akceptor Від автора

     Пошкодували кровосісі грошей на компетентного кілера, от і облажалися. Яйцем якийсь студент кинув, вінок теж аматори ставили – хіба ж так робиться? Віктора Федоровича такими проісками не візьмеш, Донбасс паражняк нє гоніт!

  • Akceptor Від автора

   Ніби не схожий. Брєжнєв був старий, а тут – амбіційний, в міру вгодований мужчина у повному розквіті сил!