На журналістів UaReview чиниться атмосферний тиск! 12


Постійні відвідувачі популярного інтернет-ресурсу UaReview уже помітили, що деякий час сайт був недоступний. Злі язики навіть почали було зловтішатися, що Гагарін долітався, а Голубовський тепер … теж не та людина, якій варто заздрити.

За офіційними ж даними перебої у роботі UaReview сталися внаслідок сильних снігопадів і хурделиці, яка замела снігом один із дата-центрів хостера і таким чином паралізувала роботу значної частини українського інтернету. Зокрема недоступними були також кілька сайтів про пташок і один з рецептами традиційного українського борщу. Як би там не було, наразі роботу UaReview відновлено і, здавалося б, все уже гаразд.

Проте сьогодні до мене зателефонувало одне анонімне, хоч і дуже авторитетне джерело і повідомило, про те, що насправді криється за перебоями у роботі українського сайту, що завжди друкує лише правду. Виявляється, на всіх журналістів, а також і багатьох читачів, ресурсу UaReview зараз чиниться шалений атмосферний тиск (за оцінками деяких експертів, понад 100 000 Па)!

Як UaReview може працювати у таких умовах залишається тільки здогадуватися і захоплюватися мужністю та професійною відданістю Романа Голубовського…
PS
Наразі влада відкидає усі звинувачення у спричиненні атмосферного тиску на UaReview. Жодна з діючих терористичних організацій теж не взяла на себе відповідальності за цей інцидент.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 thoughts on “На журналістів UaReview чиниться атмосферний тиск!