Motorola Razr Droid Maxx – враження 7


Пройшло вже кілька днів з моменту покупки телефона Motorola Razr Droid Maxx, тому зараз цілком можу сформувати якісь перші враження і відгуки. Отже, перше, що я помітив – телефон таки занадто тонкий 🙁 Звичайно, від простої версії Razr Droid він трохи товстіший місцями, але ніколи би не сказав сходу, що батарея там якась посилена. Фактично, могли б моторолівці ще міліметр-два додати товщини і з 3300 мАг батарею наростити до 4к+ – це моє імхо.

Загалом до дизайну претензій нема. Звичайно, на смак і колір всі фломастери різні, але у плані дизайну Motorola може дати фору будь-кому, як і в плані матеріалів. Сказати, що телефон виглядає дорогим – нічого не сказати (хоча він і справді недешевий). Створюється враження дійсно високотехнологічного і стильного пристрою.

Motorola Razr Droid Maxx xt912

Motorola Razr Droid Maxx xt912

Кевларова наклейка на задній частині – взагалі краще дизайнерське рішення з часів першого RAZR. Скло Corning Gorilla Glass не дряпається, але плівку, наклеєну продавцем, я знімати не став.

Всередині досить нормальна начинка, хоча і застаріла на теперішній час: 2-ядерний ARM 7 на 1200 МГц і майже гігабайт оперативної пам’яті. Працювати телефон може практично у всіх існуючих мобільних мережах, має досить непоганий GPS. Звичайно, мегапродуктивності від нього чекати важко і деякі іграшки “літати” не будуть, але для забавок є планшет, а телефон купував я заради автономності.

Motorola Razr Droid Maxx поруч з Apple iPod Touch 4G

Motorola Razr Droid Maxx поруч з Apple iPod Touch 4G

Тому поговоримо про автономність 🙂

Зарядив я телефон у суботу вранці. Настроїв його наступним чином: WiFi – увімкнено (у місті багато хотспотів, вдома і на роботі теж WiFi – так що ця функція повинна бути активною хоч би для отримання прогнозу погоди), автоматичне регулювання яскравості екрану вимкнено (яскравість 28%), автоматичний поворот теж вимкнув. GPS і передачу даних через мережу GSM теж вимкнено. Встановлено “живі шпалери” – вони, кажуть, трохи навантажують батарею, але ж красиво 🙂

Телефоном користуюся у звичайному робочому режимі: за день порядку 10 хвилин розмов, кілька есемесок. Поки сиджу у маршрутці, граюся простенькі іграшки типу Samurai vs Zombie (на телефоні іграшка тільки одна) чи чогось такого – теж хвилин 10-15 на день. До вечора заряд батареї опустився до 80%.

На ніч Motorola Razr Droid може вимикати телефонну частину і WiFi, але я поки налаштував його лише на перехід у беззвучний режим – щоб не заважав спати, це ж має бути тест у реальних умовах. Іноді перемикаюся на мережу CDMA – трохи незручно, що не можна бути онлайн одночасно у обох мережах, але мені мало хто дзвонить на міський номер, тому це не так критично.

Неділя. Такими темпами батарею розряджати доведеться довго, тому включаємо автоматичне регулювання підсвітки і посидимо кілька годин в інтернеті та за забавками. Google Googles – така прикольна штука, хоч і недороблена… Не забуваємо про дзвінки – це ж таки телефон. Такими темпами я ухитрився довести заряд батареї до позначки 46% – дуже непогано, як на мене.

Ще на один день заряду батареї вистачить, отже можна констатувати – Motorola Razr Droid Maxx від однієї підзарядки пропрацює порядку трьох днів у досить неощадливому режимі. Якщо поставити собі за мету побити рекорди і не користуватися телефоном для розваг, а лише дзвонити, то цей показник можна сміливо розтягнути до 5 днів.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Motorola Razr Droid Maxx – враження