Мотопрогулянка “Дніпром” до Байкалу 3


Коли я вперше побачив фразу “Дніпром до Байкалу”, то вирішив, що або у мене, або ж у її автора щось не гаразд із географією: Дніпро, наче, впадає у Чорне море, а Байкал – то озеро взагалі десь на краю світу, у сибірах… Вже потім до мене дійшло, що мався на увазі мотоцикл “Дніпро”, та навіть тоді ідея податися до Байкалу на такому транспорті виглядала божевільною. Достатньо божевільною, аби привернути увагу. Я вже довший час збираюся перетнути Івано-Франківську область велосипедом і все не можу наважитися, а мотоцикл, на відміну від “ровера”, на собі не понесеш, та й дорога далека.

Щоб можна було оцінити масштаби заходу, скажу лише, що 20 000 кілометрів, які планують подолати учасники “експедиції” (а їх всього двоє: Петро Буяк та Юля Плисюк), це половина довжини обводу Землі – тобто дві таких поїздки будуть завдовжки у навколосвітню подорож.

Окремо варто сказати про фінансування подорожі, бо стати її спонсором може кожен охочий, а заодно і отримати ексклюзивну листівку чи диск із фотографіями (зібрані кошти підуть у тому числі і на якісну фототехніку) з країн, де побуває екіпаж “Дніпра”: Росії, Казахстану, Монголії, та України, звісно. Збір коштів проводиться за посередництва сайту “Велика ідея” (вітчизняний аналог KickStarter’а) – http://biggggidea.com/project/126/, там же можна подивитися більш детально маршрут і почитати інформацію про проект.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Мотопрогулянка “Дніпром” до Байкалу