Монітор чи телевізор? 7


МоніториГуляли вчора по магазинах побутової та комп’ютерної техніки і помітили дивну річ. Модні нині LCD-телевізори якісь надзвичайно дорогі. Середня ціна 22″ РК-телевізора коливається в районі позначки 4000 гривень. А от LCD-монітор з аналогічною діагоналлю (і ясно що більшою роздільною здатністю) з вбудованим TV-тюнером вартує майже вдвічі менше!

Зауважте, що такий монітор мало того, що з пультом у комплекті, та ще й запросто може бути підключений до практично будь-якої домашньої аудіо-відео апаратури: від розмаїття роз’ємів просто очі розбігаються. Питання в тому, чим мотивована така різниця…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Монітор чи телевізор?

 • Pavlyshyn_A

  Цю дивну річ помітив також =] Сам дивувався, якого милого переплачувати стільки коштів. І мені не зрозуміло чим мотивована така різниця, це ж абсурд.

 • Found

  Це ж де такі ціни на телевізори? =) Ви певно у минуле століття потрапили. За 4000 грн можна купити мінімум 32-37 дюйми телевізор і як мінімум HD ready, якщо не Full HD. Побійтесь бога таке говорити=)))

  • Akceptor Від автора

   Запис зроблено майже рік тому і на той момент було все якраз так. Ясне діло що зараз телевізори значно дешевші і за таку суму можна думати про підтримку навіть новомодного 3D.
   До речі, треба буде якось порівняти ціни на стереомонітори та стереотелевізори 🙂

 • Found

  Ну запис був зроблений 26 лютого. А я добре пам’ятаю цыни на той час, так як особливо був зв’язаний з торгівлею. Тому і зробив такі висновки.

  • Akceptor Від автора

   На момент написання запису я навмисне пройшовся по Франківських філіалах Ельдорадо і Фокстроту – ознайомився з цінами. Принаймні, знайти телевізор на 1080p на той момент було далеко не просто.
   Більш того, я свій монітор Samsung SyncMaster 225mw з телевізором купив всього за 2500 гривень вже кілька років тому. Купити HD-телевізор за цю суму можна хіба що зараз.