Модні аксесуари для електронних книг 5


Після покупки Amazon Kindle 3 я деякий час не задумувався про якісь додаткові аксесуари, бо ж чохол отримав у подарунок при покупці, та й користуюся рідером не надто часто і максимум, що мені було треба – ще один кабель, аби не тягати з собою довжелезний амазонівський. Кабель до Kindle 3 підходить стандартний microUSB, тому шукати собі мороки не варто – можна купити у найближчому салоні мобільного зв’язку.

Аксесуари для електронних книг, тим не менш, є досить популярними покупками, тому просто так оминути їх увагою не вийде. Отож, я трохи погуглив на предмет того, що ж саме можна придбати для своєї книжки і, скажу відверто, при всій різноманітності вибір досить невеликий.В першу чергу зазначу, що реально всі аксесуари до електронних книг можна поділити на дві групи: ліхтарики та обкладинки. З ліхтариками все наче зрозуміло: специфіка електронних чорнил не дозволяє користуватися букрідером у темряві – дисплеї електронних не оснащені власною підсвіткою. Тут у нагоді й стають спеціалізовані ліхтарики, які кріпляться до книжки, вбудовуються у чохол, тощо.

Ціни на ці пристрої дуже різні. Так на сайті Amazon.com можна вибрати ліхтарик за 40 або ж за 15 умовних одиниць, а вітчизняні ресурси продають ліхтарики за цінами в районі 50-60 гривень (правда, найчастіше це китайська продукція, яку на відповідних ресурсах можна придбати за 2-3 долари).

Значно цікавіша ситуація з чохлами і обкладинками: “рідна” шкіряна обкладинка на сайті Amazon.com вартує як пів рідера, а окремі обкладинки (лакова шкіра) вартують по 120 доларів. Ціни на брендові чохли і сумки дещо нижчі, але й тут можна запросто віддати 40 доларів за штуку.

Особисто мені сподобалася отака приблуда:

 

Водонепроникний чохол для Kindle
Водонепроникний чохол для Kindle

У цьому пластиковому чохлі книжку читати можна навіть під водою: він оснащений подвійним зіп-локом, та ще й горловина скручується і защіпається. Плюс є шнурочок, аби носити девайс на шиї. У випадку сильної зливи такий чохол дійсно може врятувати Kindle і заощадити багато нервів. Крім того, у нього запросто помістяться ще й iPhone, гроші та документи. Тільки постарайтеся не загубити все разом 🙂 Купити можна вКонтакті отут: vkontakte.ru/id95493055Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Модні аксесуари для електронних книг

  • Akceptor

   Особисто я не можу зрозуміти тих людей, які читають книжки у темноті з ліхтариком. Це якось дивно.
   А, щоби купувати такий ліхтарик, то треба багато читати якраз у таких умовах.

 • Андрій

  Хм, а я ось віддаю перевагу смартфону. Електронна книга – ще один обтяжуючий девайс для кишені, хіба для відпустки чи у ліжку читати.

  • Akceptor Від автора

   Це пристрої абсолютно різного спрямування 🙂 Я вже неоднократно переконався у тому, що читати з екрану телефона\смартфона\планшета\ноутбука не так зручно, як зі спеціалізованого пристрою. Електронні чорнила і відсутність підсвітки творять чудеса: очі не напружуються, а батареї вистачає ой як надовго.
   Не те, щоб я часто читав, але з моменту покупки кіндла я його ще не заряджав. Який смартфон так зможе?