MiniTroopers: тепер ти в армії :)


У багатьох людей різного роду онлайн-ігри забирають надто багато часу (а у декого ще й грошей). А все тому, що сучасні забавки розраховані якраз на те, аби гравець проводив у грі якомога більше часу. Навіть є такий вираз: “поки ти спиш – ворог “качається”. Таким чином розробники намагаються заробити грошенят: не маєте бажання чи можливості просиджувати за комп’ютером – плати і отримуй ігрові переваги без мороки.

Тим часом мало хто із ґеймерів знає про існування абсолютно іншої моделі заробітку, яка в наших краях чомусь не прижилася. Суть цього підходу полягає у тому, аби дати гравцям обмежену кількість спроб (ігрових дій) на 24 години. Хочете грати більше – платіть, а як ні – чекайте до завтра. На цьому принципі базується більшість іграшок від французької компанії MotionTwin. Про одну з них я зараз трохи розповім.

Іграшка називається MiniTroopers (українською я переклав би як “Солдатики”). Особисто мені вона чимось нагадує Годвілль, бо так само практично не вимагає від гравця участі, зате дає йому можливість трохи розважитися і відпочити, спостерігаючи за бойовими діями, що їх ведуть між собою мініатюрні армії.

 

MiniTroopers: тепер ти в армії :)

MiniTroopers: тепер ти в армії 🙂

Реєструючись у грі, Ви можете обрати собі одного із кількох випадковим чином згенерованих новобранців, у кожного з яких є певні здібності і стартова одиниця вогнепальної зброї. Далі кожного дня маєте три спроби подолати одну із випадковим чином обраних армій інших гравців. За перемогу отримуються спеціальні бали, які можна потратити на найм нових вояків або апгрейд поточного війська.

 

MiniTroopers: новобранці готові до бою

MiniTroopers: новобранці готові до бою

Крім того можна активувати можливість проводити спеціальні місії на ворожій базі, або воювати з гризунами у каналізації. Для проходження щоденної місії теж доступні три спроби.

Додатковим нюансом є той факт, що за замовчуванням гра не просить ніяких даних при реєстрації (окрім назви армії). Пізніше при бажанні можна задати пароль, або ж будь-хто зможе керувати Вашими військами. Додатковим способом трохи заробити ігрової валюти є запрошення друзів – за кожного зареєстрованого гра винагороджує Вас невеликою сумою вищезгаданих балів.

Одним словом дуже рекомендую. Спробувати можна просто за посиланням: http://akceptor.minitroopers.com/

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *