Мій новий iPod 6


 

Мій новий iPod

Мій новий iPod

Проблеми пілотування AR.Drone з персонального комп’ютера змусила мене задуматися про покупку пристрою, який рекомендують для використання самі розробники – iPod Touch (власне, початково AR.Drone розробили як прикольний гаджет для iPhone та сумісних пристроїв). Віддавати космічні суми за iPhone чи рідкісний у наших краях iPad я не мав наміру, тому вибрав найпотужніший із доступних за ціною пристроїв iPod Touch 4G (щоправда, з міркувань економії, об’ємом пам’яті довелося пожертвувати і обрати модель із 8 Гб на борту).

Чесно кажучи, як телефон iPhone мене не вразив але як плеєри “яблучні” девайси на висоті: навіть у штатних навушниках-крапельках якість звуку краща, аніж у деяких плеєрів із тих, що можна придбати у наших магазинах (вже уявив як воно гратиме у нормальних “вухах”); BlueTooth-гарнітура Motorola S9 підключилася без проблем, можна керувати програванням музики з кнопок гарнітури. Другим плюсом без сумніву можна назвати камеру: не вдаючись у купу характеристик, відзначу що камера надзвичайно швидка і якість відео просто бомбова.

Шкода, поки не було нагоди протестувати процесор у іграх (зокрема дуже хочу нарешті побачити розхвалену багатьма Angry Birds); у зв’язку з проблемами з інтернетом не вийшло поки встановити і Free Flight або якусь іншу програмку для пілотування AR.Drone. Поки пишу оцей пост, качається iTunes, так що дуже скоро, сподіваюся, можна буде і політати, і погратися. На вихідних чекайте звіту, а поки раджу заглянути на блог про новинки мобільних пристроїв, можливо там уже є інформація про плани Apple стосовно випуску чергового iPhone 5 (а заодно і iPod Touch 5G), напевно вже з двоядерним процесором…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Мій новий iPod