Люблю свою роботу 23


Люблю свою роботу

Люблю свою роботу

У мене просто чудова робота: увесь час спілкуюся з розумними людьми, сію велике-добре-світле у серця і розуми студентів, працюю фактично за спеціальністю. Самі плюси фактично, навіть можу посидіти на перерві, чи коли в мене “вікно” у інтернеті (а деколи доводиться заходити у соціальні мережі, аби студентам нагадувати про те, що в них завтра пара, або про домашнє завдання)…

Звичайно, хтось скаже, що робота одноманітна і негативно впливає на голосові зв’язки та нерви. Але ж кожна робота щось у людському тілі та й напружує, як не зв’язки, то очі, слух, м’язи… А про нерви взагалі мовчу: покажіть мені якусь не нервову роботу.Хтось скаже, що студенти ледачі і не хочуть вчитися (особливо неполіткоректні особи, не вникаючи особливо у причини, навіть використають словосполучення “студенти тупі”), та і в цьому є свій плюс. Навіть два плюси:

 1. нашій державі не потрібна інтелігенція, а для пересічних громадян забагато думати навіть шкідливо;
 2. допоки студенти не мають бажання вчитися, а випускники не можуть похвалитися знаннями, цінність моя в очах роботодавців буде вищою – замінити ж нема ким 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 thoughts on “Люблю свою роботу

 • Юрко Блогер

  Мені здається що робота має бути в задоволення. В іншому випадку це просто каторга. Ну і звісно має непогано поповнювати бюджет. Що до студентів то не можливо продати те чого інші не бажають придбати, бажання придбати у них виникає за надто пізно.

 • NeoLans

  Погоджуюсь із Юрком, адже задоволення має отримуватись, як не моральне, то хоча б матеріальне. Працювати лиш за ідею може сил не вистачити скоро. Проте моральне задоволення від роботи відіграє значну роль, приміром на продуктивність і т.д.

 • Геннадий

  Згадав випадок. На лекцію в академію прийшов тільки я та мій колега. Викладач почав лекцію, ми його просимо відпочиньте, аудиторіїї не має, навіщо так старатись Він відповів: “По перше може зайти декан, непрємностей не оберуся; по друге я тренуюсь перед відповідальним виступом”.

  • NeoLans

   Пам’ятаю випадок, як один професор проводив лекцію зимою на 5-й парі для одного студента. Трішки було дивно коли з аудиторії їх вийшло тільки двоє. При чому саме тоді коли закінчилась пара. Не часто таке зустрічав.

 • Богдан

  А я взагалі відвик від роботи, навіть скажу більше, зараз не зміг би працювати, не люблю від когось залежати, не люблю коли мені будуть говорити “роби те, роби се” – мені більше подобається на власних хлібах )

  • Akceptor Від автора

   Не кожну роботу можна робити самому, от як університет існував би, якби ніхто нікому не вказував? Інша річ, що часто у нас вказують забагато і розводять бюрократію.

    • Akceptor Від автора

     Це вже ти занадто негативно ставишся до питання. Проблема бюрократії не у самих ВУЗах (вірніше, не лише в них) – бюрократію нав’язують “згори” різного роду наказами і розпорядженнями Міністерства, яке всі державні ВНЗ і фінансує. Якби держава відпустила виші “у вільне плавання”, а не пхала всюди свого носа, то і бюрократії і хабарництва стало б менше на порядко.

     • Богдан

      Ну так я саме це і мав на увазі, та про що говорити – у мене кум працює в міліції, у відділі вбивств, так у них там теж бюрократії навалом, наприклад, плани )))

 • gorih

  Мене колись штовхали йти вчитися на щось подібне, та я викрутився. До речі ця робота не така складна, ви праві, а якщо відноситися до неї із байдужістю то взагалі халява, просто підписувати заліковки і заповнювати журнали, як у мене було кілька таких викладачів

  • Akceptor Від автора

   До творчої роботи хіба можна відноситися з байдужістю? Мені цікаво спілкуватися зі студентами, а якщо комусь не цікаво вчитися, то це вже не має бути моєю проблемою – так у всьому світі.
   Наші ВНЗ чогось вважають, що викладач зобов’язаний змусити студентів вчитися.

 • Олександр

  А я закінчив університет і поки не працюю. Викладачем не хочу іти, якшо чесно, в аспірантурі повчився б – але можливості в цьому році вступити не маю)

  А так по суті перспектив у викладацькій роботі – жодних)
  Стабільна маленька зарплата. Багато і швидко заробити не вдасться. Треба інші напрямки шукати – щоб ні від кого не залежити.