Luxand Blink! – біометрична авторизація у Windows 3


Системи біометричної авторизації зараз набувають досить широкого розповсюдження. Зазвичай це різного роду сканери відбитків пальців – їх вмонтовують навіть у USB-накопичувачі, не кажучи вже про ноутбуки. Та набагато перспективнішими є системи, що базуються на розпізнаванні обличчя людини, адже веб-камера зараз є неодмінним атрибутом практично кожного ноутбука, та користувачі десктопних ПК ними не нехтують.

Компанія Luxand, яка спеціалізується на розробці програм для розпізнавання обличчя, пропонує дуже непогану розробку у цій сфері: програми Blink! та Blink! Pro, призначені для авторизації користувача та входу в Windows за допомогою веб-камери.

Luxand Blink! - біометрична авторизація у Windows

Luxand Blink! - біометрична авторизація у Windows

В основі роботи програми Luxand Blink! лежить високоточний алгоритм, який гарантує розпізнавання обличчя користувача ПК і авторизацію у Windows. Це виглядає наступним чином: після встановлення програми, слід налаштувати її на своє обличчя, просто покрутивши головою перед камерою, а також ввести пароль до профілю користувача Windows.

Далі на заставці привітання користувача з’явиться додаткове вікно, у якому буде виводитися зображення з веб-камери. Якщо програма “побачить” обличчя, то спробує його ідентифікувати і зіставити з якимось із користувачів даного комп’ютера.

У версії Luxand Blink! Pro можна налаштувати спільний доступ кількох людей до одного облікового запису, а також активувати постійний моніторинг обличчя користувача – коли ви відійдете від ПК, система автоматично заблокується. Дуже зручна фіча.

Ціна питання –  $49.95 за професійну версію (є тріал на 30 днів).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Luxand Blink! – біометрична авторизація у Windows

  • Владислав

    Ця штука досить цікава, але взлом ще простіший – просто піднести до камери фотку власника…
    Але якщо ще з цим програмно можна якось впоратись, то що робити, коли в людини змінюється зовнішність я не знаю. Допустим не брився два тижні – камера тебе не впізнала, або якщо щось сталось з обличчям – теж камера не впізнала.

  • akceptor

    З фоткою поки не тестував, може і працює, а може і ні. На рахунок не бритися, то пишуть розробники, що впізнає легку небритість.
    Крім того, ніхто не заважає ввести пароль, та й супер надійного захисту не обіцяють