Львівська школа тестування ПЗ (LQAS) у Івано-Франківську


Якщо хтось з вас хотів би спробувати себе у сфері QC/QA чи має друзів, які цікавляться тестуванням, то ця інформація для вас: Львівська школа тестування програмного забезпечення розширює географію присутності в Україні і відкриває філію у прекрасному місті Івано-Франківську. З нагоди відкриття представництва в Івано-Франківську 22 березня відбудеться презентація навчальних програм школи і методів викладання. Всі учасники отримають змогу поспілкуватись із викладачами та випускниками Львівської школи тестування ПЗ.

Також зустріч відвідають представники ІТ компаній Івано-Франківська. Саме тісній співпраці з роботодавцями і високій кваліфікації викладачів Школа завдячує своєму успіху у Львові: більше ніж 60% випускників успішно знайшли роботу в ІТ компаніях Львова. Подія відбудеться в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького, що знаходиться за адресою вул. Євгена Коновальця, 35. Початок 22 березня о 13:00. Участь в заході є безкоштовною, однак потребує попередньої реєстрації: за наступним посиланням: http://goo.gl/OIbyCI

Запрошуємо відвідати зустріч – обіцяємо відповісти на всі Ваші запитання! Нагадуємо, Львівська школа тестування програмного забезпечення (LQAS, www.qa-school.lviv.ua) – перша фахова школа такого профілю в країні. В 2013 році Школа отримала Всеукраїнську нагороду “Ukrainian IT Awards” у номінації “IT Eduсation”. Проект створено за підтримки Львівського кластеру інформаційних технологій та бізнес послуг. Мета школи – професійне навчання виключно за напрямком тестування програмного забезпечення.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *