Lego vs Minecraft 9


Про те, що люди виробляють із кубиками Lego розказувати багато не треба – думаю, кожен бачив знамениті скульптури Натана Савая на фотках у інтернеті. Хто не в курсі взагалі – можете подивитися на тематичних форумах типу doublebrick.ru (там є як розділ із креативом форумчан, так і з кращими світовими здобутками у Lego-скульптурі). Якщо коротко, то роблять практично все: від маленьких смішних моделей, які складаються всього з кількох деталей (як Lego 4427) і до цілих вулиць та кварталів реально існуючих міст у мініатюрі.

Зараз шаленої популярності набула гра Minecraft – досить примітивна з точки зору графіки (парадокс, між іншим), але просто бомбезна у плані геймплею. Хто не в курсі, знову ж таки, то в грі ми маємо цілу планету, зроблену із кубиків, які можна брати в одному місці і класти у другому, складаючи всілякі конструкції. Кубики є різних видів і є мультиплеєр, так що будувати можна разом із друзями. Нічого не нагадує?

Та між Lego і Minecraft схожості більше, аніж відмінності – і те і інше є конструктором, причому конструктором не тільки (і не стільки) для дітей, бо дорослі люди теж люблять гратися.

Мені тепер цікаво чому Lego досі не запускає власний онлайн-конструктор із мультиплеєром. Щось типу Lego Digital Designer але із мультиплеєром і в інтернеті. Я б у таке залюбки погрався, навіть купив би ліцензію.

Наостанок два відеоролики: тут чувак збирає із Lego літак (це модель LEGO Boeing 787 Dreamliner – колекційна, але розроблена самими данцями модель LEGO 10177). Часу зайняло кілька годин.

Я вражений, бляха-муха. Мабуть, треба таки погратися у МайнКрафт…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Lego vs Minecraft

 • ThatSomeone

  Так майнкрафт забавка гарна, хоч і багато хто каже навпаки. Але то в основному мережева гра. До речі українські сервери теж існують))

  • Akceptor Від автора

   Це не просто мережева гра, це гра у жанрі “пісочниця”, тобто як такого сюжету чи квестів нема. Люди самі собі придумують квести і самі їх реалізовують, будуючи всілякі замки, скульптури, цілі країни.
   Що багато кому не подобається, так це через примітивну графіку і якраз отаку відсутність можливості виграти. Це і плюс і мінус одночасно. Просто Майнкрафт треба розглядати як онлайн-конструктор якраз, а не як просто іграшку.

   • tivasyk

    > треба таки погратися у МайнКрафт… — запускай сервер, ділися ip-шником =)

    > українські сервери теж існують — гхм, треба пошукати… хоча в мене mc не купований ще =)