Lego-терапія: як заспокоїти нерви 13


Lego-терапія

Lego-терапія

Як я вже колись, можливо, казав, у мене досить нервова робота. В принципі, будь-яка робота з людьми рано чи пізно переходить із категорії “робота, що приносить задоволення” у ранг нервової роботи і з цим нічого не вдієш. Здається мені, що люди, хоч і є істотами соціальними, нездатними повноцінно існувати без собі подібних, нормально співіснувати з іншими людьми теж не можуть. Як наслідок виникають стреси, знервованість, різного роду депресії…

У багатьох країнах для боротьби з такими явищами компанії наймають спеціалістів, у нас же душевний спокій співробітників нікого не цікавить; незамінних людей не буває і на твоє місце вже чекає десяток кандидатів. Тому кожен мусить зі своїми нервами розбиратися сам. Хтось це питання вирішує просто: компенсує ставлення до себе комплексом вахтера або хабарами, інші намагаються розібратися у собі самотужки і, зрештою, зриваються, третім вдається ігнорувати проблеми і зберігати спокій, незважаючи ні на що. Одним словом, скільки людей – стільки і вирішень проблеми.Особисто я для себе відшукав досить цікавий спосіб релаксації: Lego. Як відомо, погані думки досить просто ліквідувати, якщо дати можливість поламати щось (хитрі японці, подейкують, навіть облаштовували в офісах спеціальні кімнати для вивільнення люті). Також відомо, що діяльність, яка задіює дрібну моторику і відволікає, здатна заспокоювати. Таким чином конструктор Lego  є практично ідеальним засобом, бо дозволяє і творити, викинувши з голови проблеми на роботі і залучивши фантазію, і вилити негатив на руйнування, яке не конче мусить відбуватися із використанням молотка 🙂

Єдиним недоліком може стати ціна, але дешевих китайських аналогів на ринку купа, так що і це питання легко вирішити (щоправда, я використовую лише оригінальне Lego, бо вірю, що його елементи важче зламати), крім того зовсім не обов’язково будувати з Lego Тадж Махал; чато досить зібрати і потрощити зовсім невеличку модель. Хтось може посміятися із такого способу вирішувати проблеми, але він досить недорогий і дієвий, тому ігнорувати його теж не варто.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 thoughts on “Lego-терапія: як заспокоїти нерви

 • Oxygen

  Ага, говорят, что ещё для спокойствия полезно вязать. Я попробовал – нитка стрянет, всё путается – НЕНАВИСТЬ! Только взбесился.

  • Akceptor Від автора

   От саме тому я і не беруся в’язати, бо не вмію. Коли не вмієш чогось робити, то воно не завжди виходить, а це лише ще більше дратує. Виходить замкнене коло.
   А от складати конструктор по інструкції – простіше не придумаєш 🙂

   • Андрій

    Івано Франківський Нац. Університет? Теж думається туди документи давати…
    А як на рахунок гри на гітарі чи якомусь іншому музичному інструменті?

    • Akceptor Від автора

     Ага, університет нафти і газу (на правах реклами рекомендую кафедру метрології 😉 ).
     На гітарі грати не вмію, взагалі, вмію грати лише на нервах 🙂

     • Андрій

      Ммм… ТОді питання, всюди пишуть що потрібно подавати оригінали документів або їх завірені копії, ким вони мають бути завірені? Нотаріусом чи можна в селищній раді? Чи ще десь?
      Соррі за ОФФтоп

      • Akceptor Від автора

       Кілька останніх років ми завіряли самі: ти просто приносив копію і оригінал, а при прийомі документів відповідальна особа тобі їх завіряла на місці. Зараз не знаю як буде, але завірення нотаріусом має прокатити стовідсотково. У сільраді і т.п. не прокатить.
       У будь-якому випадку візьми оригінали із собою разом з копіями.

  • Akceptor Від автора

   Коли приймальна кампанія почнеться, просто спитай у приймальній комісії як їх завіряти. 99% гарантії, що завіряють на місці.

  • Akceptor Від автора

   У нас, до речі, цього року стартує дистанційне навчання за спеціальністю “метрологія та інформаційно-вимірювальні технології”, кілька студентів, які отримують другу вищу освіту, вже вчаться так, а зараз і для заочників буде запущено повністю дистанційно ряд курсів. У перспективі взагалі всі.
   Якщо цікаво, можеш глянути тут: http://ivt.nung.edu.ua/fpo/ – це демоверсія, є гостьовий доступ до деяких курсів. (Кодове слово “абракадабра”)