LEGO Technic Figures: незаслужено забуті


Конструктори LEGO – це не лише дитячі іграшки (як Lego System) чи комплектуючі для побудови роботів (як Mindstorms), але і об’єкт для колекціонування. Найчастіше колекціонують мініфігурки LEGO – компанія навіть випустила майже десяток розрахованих на це спеціальних “наборів”, що включають одну фігурку, аксесуари та спеціальну підставку.

Я колекціоную фігурки значно більш рідкісні і точно цікавіші, хоча на даний момент уже давно зняті з виробництва: фігурки із серії Technic. Фактично, LEGO Technic Figures – то навіть не мініфігурки (вони “зростом” сантиметрів з десять), а так-собі action-фігурки (іграшки, які мають багато “ступенів вільності” – рухаються у суглобах, тож можуть приймати купу цікавих поз).

Вперше LEGO Technic Figures з’явилися у продажі ще у 1986 році і випускалися до 2000 року, коли у LEGO вирішили, що Technic Figures занадто відволікають покупців від основної “фішки” LEGO Technic – функціональних можливостей моделей – і тоді виробництво фігурок припинили.

Тим не менш, зараз все ще можна купити LEGO Technic Figures, як у спеціалізованих інтернет-магазинах, так і просто на eBay. Багато хто цим користується і, як ото я, починає колекціонувати. Наразі, я зібрав уже практично повну колекцію (судячи із інформації, вказаної на відповідних тематичних ресурсах), якщо не враховувати наклейки, які від фігурки можна просто відклеїти, або навіть не приклеювати.

Коли зберу усіх, то зроблю їм фотосесію і, може, навіть спробую систематизувати інформацію щоб запостити її на вікіпедію. А поки просто “колаж” із моїми фігурками.

LEGO TECHNIC FIGURE COLLECTION

LEGO TECHNIC FIGURE COLLECTION

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *