Legendary Wars: мабуть, найкраща гра для iPhone 8


Legendary Wars

Legendary Wars

Не буду сьогодні писати про жахи вступної кампанії в Україні, натомість розкажу про дуже цікаву іграшку, яка допомагає трохи відпочити від роботи і заспокоїтись у перервах між прийомом заяв. Іграшка ця називається Legendary Wars (Легендарні війни) і йдеться у ній про групу шукачів пригод, що мандрують королівством Легендарія у пошуках частин Сонячного каменю.

Більшість рівнів проходять досить одноманітно: з одного боку ігрового поля Ваш замок, з іншого – ворожий (як варіант, звідти приходить якийсь сильний монстр), шахтарі добувають коштовні камені, за які можна купувати юніти кількох видів: мечники, ельфи-лучники, гноми, єдинороги, големи, маги і фенікси. Юніти суперника – переважно різного роду нежить та інші потвори. Перемагає той, хто першим знищив ворожий замок, або якщо Ви знищуєте ігрового боса.

На перший погляд досить нудно, тому розробники додали цілу купу “родзинок”.

Перший босс: Зелений Дракон

Перший босс: Зелений Дракон

Для початку параметри кожного типу юнітів можна розвивати (збільшуючи кількість здоров’я, атаку і захист, швидкість пересування, ймовірність критичного удару та спеціальну здібність), робиться це за кристали, які видають за проходження кожного рівня. Кристали також можна виграти у бонусних іграх, не менш захоплюючих, аніж кампанія.

На базі (Armory)

На базі (Armory): тренувальний центр і магазин легендарних товарів

Коли юніт досягає максимуму характеристик, для нього стає доступною покупка легендарної броні кількох рівнів, причому після покупки броні змінюється зовнішній вигляд юніта, а кожна характеристика може бути збільшена ще на 10 градацій (і так кілька разів). Легендарну броню можна купити лише за рідкісні Місячні камені (Moonstone), які дають у винагороду за вбивство особливо сильних монстрів і за проходження додаткових бонусних рівнів (де теж треба виконати певну задачу). В принципі, їх можна купити за справжні гроші на AppStore, та я цього не робив і не планую.

Side Scrolling: Run, Spike, run!

Side Scrolling: Run, Spike, run!

Крім того, окремі рівні гри цілком відрізняються від інших і проходять у режимі скроллингу (Side Scrolling), у них Ви керуєте одним персонажем, завдання якого дістатися до цілі, оминаючи перешкоди (або знищити певну кількість монстрів вказаного виду).

Всього у грі 5 великих земель: королівські поля, засніжений Фростморн, пустеля, болота і вулкан. Саме у вулкані живе фінальний ворог, якого потрібно здолати для проходження гри. Сама іграшка оформлена у вигляді книги, де перед кожною главою розповідається коротка історія (іграшка англомовна, тож декому читати доведеться зі словником), а в кінці ви побачите фінальні титри, де буде розказано про долю кожного героя після фінального бою.

Насамкінець скажу, що мені пощастило отримати цю гру цілком легально і безкоштовно, тому я маю доступ до постійних оновлень, в яких розробники щоразу балансують геймплей і вводять багато додаткових “смачненьких” штучок. Як на мене, то саме ця гра достойна статусу найкращої іграшки для iPhone, а не якісь розпіарені Angry Birds… Насамкінець web-сайт розробників: www.livgames.com – заходьте і все побачите самі 😉

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on “Legendary Wars: мабуть, найкраща гра для iPhone

 • Akceptor Від автора

  Айфона нема, він мені не подобається як телефон, та і ціна просто дурна, за такі гроші я б собі Дроїд ГЛОБАЛ радше взяв. Але є айпод четвертий, купував для AR.Drone, але поки дрон на ремонті, граюся в іграшки…

 • Андрій

  НУ мені теж Айфон неподобається, але я й незнав що для айпода теж є ігрушки…. ))) Доречі, а айпод звідки? Знаших магазинів чи Ебей?

  • Akceptor Від автора

   Серйозно? Айпод Тач (Touch) – практично той самий айфон, лише без GSM модуля (ну по факту там ще GPS нема, оперативки менше і т.п.) – ігри і програми ті самі йдуть і туди і туди, головне аби версія прошивки співпадала.
   Купив на у нас, але не в магазині. В магазині дорого, з еБею довго, а тут була ситуація новий за 1800 взяти, привезений зі Штатів

    • Akceptor Від автора

     До мого підходять звичайні, до маленьких плеєрів типу iPod Nano, iPod Shuffle, здається, тільки рідні (але там на навушниках ще і пульт якийсь, треки переключати, гучність і т.п.)