LDD: віртуальне Lego 1


Фанатів Lego по всьому світу є ціла купа, причому не тільки дітей, але й цілком дорослих людей. Єдина проблема такого захоплення у тому, що купити Lego може дозволити собі далеко не кожен – воно вартує недешево. А китайські копії Lego насправді мають нижчу якість і тому не годяться для серйозних проектів. Як вийти з такої ситуації коли душа прагне Lego, а в гаманці пусто, та й місця для численних коробок із детальками немає? Все дуже просто – скачайте Lego Digital Designer, або просто LDD.

Що таке Lego Digital Designer? Якщо коротко, то це віртуальний конструктор Lego – програма, яка дозволяє будувати моделі із деталей всесвітньо відомого конструктора на своєму комп’ютері, а потім навіть роздрукувати інструкцію зі збирання власноруч створеної моделі. Мешканці Європи та США можуть навіть замовити всі необхідні деталі у інтернет-магазині Lego і таким чином перетворити віртуальну іграшку у цілком реальну.

Отак виглядає вікно Lego Digital Designer

Отак виглядає вікно Lego Digital Designer

Де скачати Lego Digital Designer? Розробником LDD є сама компанія Lego, тому скачати його можна за адресою Ldd.Lego.com – існують версії Lego Digital Designer для операційних систем Windows та MacOS. Також набір деталей, доступних у Lego Digital Designer, постійно оновлюється у відповідності до їх асортименту у наборах Lego, фактично всі існуючі в реальності деталі присутні: як звичайні кубики System, так і Technic, зокрема широкий асортимент коліс, починаючи від рідкісних мотоциклетних коліс, що зустрічалися взагалі тільки в одному наборі, і закінчуючи типовими колесами для позашляховиків, на яких їздить кожна Lego баггі. До слова, знаєте яка компанія виготовляє і продає найбільшу кількість шин у світі? Це зовісм не “Шини Київ” (shinikiev.com.ua/ua) і навіть не Bridgestone, а якраз таки Lego.

А ще в інтернеті можна знайти і скачати багато моделей існуючих наборів у форматі *.lxf (розширення файлів Lego Digital Designer). Це може виявитися корисним у тому випадку, коли хочете придбати якийсь набір, але не можете визначитися суто за фотографіями в інтернеті чи на коробці.

Мій перший набір Lego, зібраний у LDD

Мій перший набір Lego, зібраний у LDD


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “LDD: віртуальне Lego