Закон один для всіх


Закон є закон Природа дала нам Закон: виживає найсильніший. Хочеш досягти успіху – йди до нього всупереч перешкодам, йди по трупах і борися за життя: за кожен подих, за кожен удар серця.
Бог дав нам Закон: люби ближнього свого. Допомагай іншим – і вони колись віддячать тобі. Досягне успіху лиш той, хто вірить. Хто віддасть останню сорочку і підставить другу щоку; пожертвує собою – буде винагороджений…
Людина вигадала собі закони. Вони створені, щоб захищати людину від їй подібних; вони кажуть нам що правильно, а чого робити не слід; вони дають людям право судити і право карати. Тепер вже людина – не Бог чи природа – вирішує як жити. Вінець творіння.
Але чи зможе ваш закон захистити вас? Чи створений він щоб захищати ВАС?
Хтось має гроші і владу – для нього закон людський ніщо, бо ж все продається. Хтось не має нічого – йому нічого втрачати. А закони залишаються непотрібним мотлохом у вигляді товстих книжок, які читають тільки юристи; способом контролювати тих, хто не має досить сил щоб жити за Законом природи і досить віри щоб жити за Законом Бога.


Закон повинен або бути один для всіх, і не розбиратися, чи ти плаваєш на власній яхті, чи на базарі кричиш: “Покупаем швейцарские часы!!!”. Закон повинен карати винних однаковою мірою, а в нас виходить. що дрібного злодюжку за ґрати, а розкрадачі держави максимум що дають підписку про невиїзд. От той продавець годинників вже точно боятиметься закону, а хто може купити собі оригінальний швейцарський годинник, на закод дивитиметься зверху вниз, ніби й нема того закону…

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *