Китайці подуріли: 4SIM – хто більше? 4


телефон на 4 SIM

4 SIM - хто більше?

Останнім часом вітчизняний мобільний ринок просто наводнили китайські мобільні телефони (і це при тому, що всі зараз шалено хочуть боротися з “сірим” імпортом), які пропонують просто фантастичний часом функціонал за справді смішну ціну (іноді, щоправда, доводиться жертвувати якістю, але ж технології розвиваються так стрімко, що часом вигідніше міняти телефон раз у півроку). Ні для кого, думаю, не секрет, що одним із перспективних напрямів розвитку китайського телефонобудування є нарощування кількості активних SIM-карт, з якими може працювати телефон: Китай, як і Україна, досить небагатий край, тож економія на дзвінках актуальна і в них.

Донедавна в інтернет-магазинах можна було відшукати телефони, що підтримували 3 SIM-карти і особисто я ніколи б не подумав, що цього може виявитися комусь замало. Тому побачивши новину про телефон на 4 SIM був просто у шоці. Трохи гугління тільки погіршило ситуацію: виявляється, окрім fly-ying F160 є ще як мінімум один китайський телефон із підтримкою 4 SIM-карт – OTECH F1 (хоча зовсім не виключено, що виробник у цих девайсів єдиний).

От скажіть, кому таке потрібно? І головне скільки часу протримається батарея такого монстра навіть у режимі очікування? Хм, а тепер мені робиться цікаво чи наважиться хтось кинути виклик такому божевіллю і анонсувати телефон на 5 SIM-карт?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Китайці подуріли: 4SIM – хто більше?

 • ticapac

  Хм,) я б не відмовився від 4сім телефона))) А на рахунок якості китайських телефонів, вона не на поганому рівні, я вже не раз замовляв копії айфонів. як на мене хороший телефон, і головне дешевий!!!

  • Akceptor Від автора

   Сам користуюся китайським телефоном (правда, не копія) – якістю задоволений. Чесно кажучи, якість навіть розрекламованих телефонів Нокія зараз відверто кульгає, та й асортимент у магазинах убогий.
   Про 4 сімки скажу лише, що навіть не можу сходу назвати 4 тарифи, якими користувався б; як на мене, то краще було б CDMA-модуль додати, бо по місту вигіднішого нічого не придумаєш.

 • Yuri

  такий телефон потрібний багатьом: припустимо маємо два власних номери і робочий, чи вставляємо всіх укр. операторів і маємо дешевий міжмережевий зв”язок!
  там два gsm-модулі – відповідно дві картки завжди в мережі, а чотири в очікуванні – ось так 🙂

  • Akceptor Від автора

   А де написано, що модулі два?
   Та, навіть якщо дійсно два – все одно будеш час від часу оффлайн при розмові, тому толку, як на мене, особливого не буде.
   Крім того, подивися яка там батарея: вона елементарно не доживе до вечора при більш-менш активному використанні (знаю що кажу, бо сам деякий час користувався 1 телефоном типу дуос, а зараз просто купив собі другий мобільник).