Китайський конструктор на сонячних батареяхМаю я слабкість до всіляких оригінальних ґаджетів, хай навіть вони мені зовсім не потрібні… Тому коли побачив на eBay дешевий китайський конструктор на сонячних батарейках, то не зміг встояти (та й по ціні він разом із доставкою вийшов гривень 30-35), хоч і не очікував побачити хтозна-що.
Сам конструктор досить простий, набір містить один малюсінький моторчик і одну сонячну батарейку, пару проводів та дві пластмасові виплавки, з яких можна відламувати деталі для конструювання моделей. Моделей цих аж 6:

  • собачка, що махає хвостом,
  • моторний човник,
  • вентилятор,
  • маленький автомобільчик,
  • щось на кшталт вітрового генератора,
  • літачок, що крутиться довкола опори на коромислі (відео під катом).

 

Літачок, як на мене, найцікавіша модель, тому відео я завантажив саме із ним. Іграшки з цього конструктора виходять такі-собі, батарея дуже малопотужна і потребує досить сильного світла (в похмуру погоду не працює), а пластмасові деталі варто перед складанням обробити напильником. Зате за такі гроші виглядає як досить непоганий подарунок для більш-менш дорослих дітей, буде непоганим сувеніром та навіть може використовуватися як нестандартная мебель. Сама ідея використання сонячної енергії для живлення іграшки цікава, хоч і не нова (хто не в курсі, датська компанія Lego вже довший час продає конструктори на тему альтернативних джерел енергії, щоправда рідкісні та дорогі).

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *