Китайський iPod 11


Китайський iPod

Китайський iPod

Деякий час назад попросили мене замовити китайський плеєр, зовні схожий на iPod – див. фото. От, власне, сьогодні плеєр таки прийшов і я зміг його трохи роздивитися (правда, не знімаючи захисної плівки). Отож, що ми отримали за символічних 17 доларів: сам девайс червоного кольору (задня кришка під метал, як у оригінальному apple, та все таки пластмасова і без фірмового яблучка), дешеві китайські навушники-затички (такі колись у нас коштували 2 гривні, та зараз певно більше), кабель для iPod\iPhone.

Хоч сам плеєр 100% китайський, та кабель від оригінального iPod з ним чудово порозумівся – і зарядка йде, і дані передавати можна. Відповідно і комплектний кабель можна запросто використовувати зі справжнім iPhone чи iPod, тобто певною мірою ми вже непогано заробили (USB-кабель iPhone коштує гривень 50). Сам плеєр за дизайном так само дуже схожий на продукцію Apple, з першого погляду важко відрізнити (поки вимкнений екран).Якість дисплею поганенька, та чого ж ще чекати за такі гроші. Зате функцій у плеєрі чимало: тут і відтворення фото (jpeg, проте малої роздільної здатності), відео (якийсь специфічний формат, доведеться шукати конвертор), ясна річ музики. А ще диктофон і FM-радіоприймач; читалка текстових файлів та декілька іграшок, зокрема тетріс, сапер і т.п. Із мов є англійська і російська (правда російський переклад мені не сподобався), та ціла купа інших, переважно азіатських.

Вбудованої пам’яті заявлено 4 Гб, та є версії і з більшою флешкою, дещо дорожчі. Традиційно ніякої спецупаковки не передбачено: плеєр та кабель прийшли у зіп-локах, а навушники просто поклали поруч і замотали у плівку з бульбашками. Дешево і сердито 🙂

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 thoughts on “Китайський iPod

  • Akceptor Від автора

   Якщо акуратно користуватися, то має все нормально бути. Втім, я навряд чи дізнаюся, бо планую його віддати найближчим часом законному власникові, просто ще бандерольку одну чекаю і все оптом віддам

  • Akceptor Від автора

   Ну так, звичайний. Але досить функціональний, як на звичайний плеєр, бо у наших магазинах за 200 гривень плеєрів нема.

 • Андрій

  Я б нерадив купувати такі китайські копії… У мене уже є один такий Ipod Shufle здається) Але батарея тримає лише 2 години, флешки до 1гб, і через раз навушники портить((( Я так у нньому спалив 4 дорогі пари!!!(((

  • Akceptor Від автора

   Я теж такий маю 🙂
   Тільки він і 2Гб флешку підняв, навушники не попсув. Та батарея дійсно тримає всього нічого.
   Цей же я ще не перевіряв наскільки довго грає

   • Андрій

    Ого… Я ставив купу різних флешок у свій (мається на увазі різних виробників) і ні одна на 2 чи 4гб не пішла. Та й на 1гб не всі ідуть… А батарея.. Може 1,5 години витримає, якщо неголосно музику слухати)

    • Akceptor

     В мене проблеми були лише з флешкою на 4Гб – бачилася через раз. Але якість звуку у таких плеєрах досить відстійна, тут ти маєш рацію.

     • Андрій

      Я от хочу купити собі нормальну МР3, але неможу оприділитися… Мені потрібно мінімум функцій, і пам”яті можна навіть меньше 1гб)
      Головне щоб звук якісний, та батарейка не меньше 10 годин. Можливо порадите щось?

      • Akceptor

       Я би собі брав iPod Shuffle/Nano оригінальний. Правда дороговато, порядку 700 гривень, залежно від обсягу пам’яті і покоління.
       Брав би, та вже купив iPod Touch 4G 8Gb – віддав 1800 за нього і задоволений. При купі наворотів у режимі плеєра батареї вистачає надовго, 10 годин точно протримається, бо я на ньому іграшки граю, інет юзаю і зараджаю раз у 2 дні, а суто під музику взагалі супер буде.
       Всякі Canyon, Transcend і т.п. не ризикую брати, бо вони не настільки дешевші (гривень 400 в середньому). Одним словом як плеєри я айподи зацінив.