Китайські колонки 7


Китайські USB колонки

Китайські USB колонки

Нещодавно прибув ще один цікавий ґаджет, який я придбав у китайському інтернет-магазині, знову ж таки не для себе, а саме – китайські настільні колонки із живленням від USB. До речі, цікава ідея, бо не завжди є розетка, у яку можна включити активні колонки, а от порт USB є у кожному комп’ютері (особливо актуальна тема для тих, хто всюди тягає за собою ноутбук).

Радість від покупки псує той факт, що чи то китайський продавець, чи наша доблесна пошта, умудрилися попсути товарний вигляд девайса (фото див. під катом). У мене колонки до компа уже є, а ноутбука немає, тож мені від цього пристрою щастя жодного. А поламані колонки ні продати ні подарувати не вийде. Тому наразі веду переговори з продавцем на предмет “розрулювання” ситуації.Ну але оскільки за призначенням ґаджет використовувати все ж можна, то в двох словах про його характеристики. Ніяких опізнавальних знаків чи ТТх на девайсі немає, лише наклейка з датою виготовлення і лейбочка з номером моделі “HY-218”. Звук в міру гучний, якість посередня, як і має бути у копієчних офісних спікерів (хоча на наші гроші вартувати колонки десь сотню гривень). Від порту USB Пристрій просто живиться, в нього є окремий вхід для звуку зі стандартним стерео штекером 3,5 мм.

Китайські стереоколонки

Китайські стереоколонки

В принципі, можна ж вмонтувати в девайс дешеву USB-звукову і тоді матимемо повноцінні USB-колонки, які по одному проводу отримуватимуть і звук і живлення. Буде трохи дорожче (звукова десь бакси 3 вартує), але набагато корисніше, як на мене.

Дефект у всій красі

Дефект у всій красі

Що ж до дизайну, то його можна приблизно оцінити по фото: нічого особливого, але і несмаком не назвеш.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Китайські колонки

 • Андрій

  Дизайн досить непоганий, у мене також є такі колонки, здається 5 баксів заплатив – незадоволений( Якщо вище середини підкручую гучність, то починає рипіти. Жах. Краще б додав ще 60 грн, і купив нормальні колонки.

 • max

  Цікаво як ти купуєш в Китаї. Я хочу купити одну штуку але не знаю як. Ось цей телефон {потер лінк, бо по ньому пусто}

  • Akceptor Від автора

   Заходиш на ebay, реєструєшся. Заводиш собі інтернет-карту від приватбанку (або щось інше, що підтримується paypal), аккаунт у пей-пел. Ставиш на карту гроші і купуєш 🙂
   В принципі, можу виступити посередником, навіть комісійних не візьму, просто май на увазі, що доставка може тривати місяць і товар може навіть пропасти безслідно (Укрпошта така пошта). Головне знайди де його продають ну і грошенята треба